Mesto Trnava

Centrum pomoci pre rodinu pripravuje tento rok 10. ročník obľúbeného Dňa rodiny

Nádvorie jezuitského kláštora a Mariánska sála privítajú so svojím programom v nedeľu 26. mája 2019 od 15.00 do 19.00 hod. všetkých rodičov a ich neúnavných (teda takmer neunaviteľných) potomkov.

Ako každý rok, aj tento rok sa poslednú májovú nedeľu u jezuitov bude konať neformálne stretnutie rodín s deťmi. Už o 11.00 hod. bude svätá omša za rodiny pri príležitosti Medzinárodného dňa rodiny (každoročne sa slávi 15. mája), ale hlavný program vypukne o 15.00 hod. Deťom bude k dispozícii vozenie na koníkoch, maľovanie na tvár (pre rodičov k tomu fotokútik) a nafukovacie atrakcie. Pre záujemcov sa tu bude konať aj trh trnavských prorodinných organizácií, z ktorých viaceré budú mať rôzne zábavné a tvorivé stanovištia.

Na pódiu v Mariánskej sále vystúpi Šašo FIFO a VIERKA a príde aj Michal Figura s kúzelnou fyzikou. Svoje talenty predvedú aj trnavské tanečné súbory a štúdiá: detský folklórny súbor Drienka, Alegria, Styleunits a Crazy family. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na mladú talentovanú speváčku Majku Valentovú, Trnavčanku, ktorá obsadila v speváckej súťaži Malokarpatský slávik v roku 2017 prvé miesto v najmladšej kategórii a v tomto roku ho obhájila. Podujatím bude sprevádzať rozhlasový moderátor Lukáš Pinček.

Ak ešte nemáte program na nedeľné poobedie, tak príďte, dvere sú otvorené naozaj pre každú rodinu s deťmi a vstup je voľný (na nádvorie k jezuitom sa dostanete vstupom z Františkánskej ulice). Podujatie vzniklo aj s podporou Mesta Trnava.

14.5.2019 14:01

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?