Mesto Trnava

Ďalší traja šťastlivci, ktorí hlasujú za Trnavu v súťaži Žihadielko, získali super ceny

Súťaž o detské ihrisko Žihadielko je vo finále. Až do konca (v stredu 28. februára 2018) nevidíme priebežný stav výsledkov, preto je súťaženie ešte napínavejšie a hlasovanie ešte dôležitejšie. Vyhrávajú prvé dve mestá v každej kategórii. V tej našej – Víťazi 2016 a 2017 – sú našimi najväčšími konkurentmi Senica a Trenčín. Podarí sa nám vyhrať pre naše deti a vnúčatá pekné nové ihrisko aj tento rok? To záleží na podpore Trnavčanov v hlasovaní.

Medzi tými, ktorí poctivo prispievajú k nášmu skóre, je aj nasledovná trojica výhercov našej motivačnej súťaže, ktorú v pondelok 26. februára 2018 vyžreboval primátor Trnavy Peter Bročka.

Darina Šamajová

2x vstupenka na Radničné hry 2018  + 2x vstupenka do Kina Hviezda na ľubovoľné predstavenie +  darčeky od Mesta Trnava

Bibiana Baranovská

1x víkendový pobyt pre dve osoby v areáli Jazierce + 2x vstupenka do Kina Hviezda na ľubovoľné predstavenie +  darčeky od Mesta Trnava

Ondrej Kosák

1x parkovacia karta v meste Trnava do Zóny A v hodnote 400 €  + 2x vstupenka do Kina Hviezda na ľubovoľné predstavenie +  darčeky od Mesta Trnava

Posledný týždeň hlasovania je krátky, trvá len do stredy 28. februára, kedy zároveň končí aj celá súťaž Žihadielko. Súťažné e-maily so screenshotmi vašej štatistiky hlasovania prijímame na adrese sutaz@trnava.sk do 12.00 h vo štvrtok 1. marca 2018. V tento deň vylosujeme poslednú trojicu výhercov.

>> VIAC INFORMÁCIÍ O NAŠEJ SÚŤAŽI <<


A ako sme vám sľúbili, v prípade, že sa Trnave podarí získať nové detské ihrisko, udelíme aj špeciálnu cenu vstupenky na Víno Tirnavia a chutný kokosový cheesecake – víťazovi, ktorého vylosujeme spomedzi všetkých účastníkov všetkých hlasovacích kôl.

Nepoľavujme v hlasovaní, dávajme Trnave svoje dva hlasy denne a vyhrajme nové ihrisko s motívom včielky Maje a jej kamarátov!


Ukážka screenshotu, ktorý je potrebné poslať do našej súťaže. Zobrazí sa po kliknutí na meno hráča na zihadielko.sk.

26.2.2018 23:41

Komentárov: 0

 

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová

Chcete vedieť, čo je nové?