Mesto Trnava

Dvor nádeje alebo „Hurá, sme zachránení!“

Dvor nádeje sa uskutoční ako súčasť Dní zdravia v stredu 14. júna o 9.30 h pred trnavskou radnicou. Hlavným cieľom tohto tradičného podujatia organizovaného Mestom Trnavou je prezentácia talentov a schopností detí, mládeže i dospelých so zdravotným znevýhodnením.

Dopoludním plným tanca a spevu bude publikum už po trinásty raz sprevádzať známa slovenská herečka a moderátorka Bibiana Ondrejková, ktorá so sebou privedie i vzácneho hosťa, herca Romana Fédera. Spolu s ostatnými účinkujúcimi sa vydajú na spoločnú plavbu životom, sprevádzanú ,,Predsudkom“, ale aj vierou v lepšiu budúcnosť. Okrem kultúrneho programu sa zúčastnené školy a zariadenia budú prezentovať aj ozdobnými a úžitkovými predmetmi, ktoré vlastnoručne vyrobili ich žiaci a klienti. Trhovú atmosféru, pouličné vystúpenia, smiech, vypúšťanie balónov a dobrú náladu – to všetko môžeme prežívať spolu s nimi.

„Vážení a milí, zelení, fialoví, ale aj vy, čo ste možno iní, všetkých vás, čo podporujete nás, pozývame zas,“ odkazujú nám účinkujúci z Dvora nádeje. Príďte a povzbuďte svojou prítomnosťou malých i veľkých umelcov, ktorí nám chcú ukázať, že aj oni vedia byť úžasní a výnimoční.

 

9.6.2017 12:03

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?