Mesto Trnava

Koncert Katky Koščovej zadarmo v Synagóge

Publikum.sk a Galéria Jána Koniarka vás v rámci Noci múzeí a galérií pozývajú na koncert Kataríny Koščovej s klaviristom Danielom Špinerom, ktorý sa začne v sobotu 20. mája o 20. hodine v Synagóge – centre súčasného umenia na Halenárskej ulici. Vstup na podujatie je voľný.

Speváčka KATARÍNA KOŠČOVÁ svojím originálnym a intímnym podaním autorskej hudby doplnenej o niekoľko prevzatých jazzových štandardov vytvára na svojich koncertoch krásnu a príjemnú komornú atmosféru. K tvorbe a interpretácii hudby pristupuje inak, ako by to mohlo byť očakávané od prvej slovenskej Superstar, vydala sa možno ťažšou a dlhšou hudobnou cestou.
Jej tvorba inklinuje k hudobným štýlom ako je jazz, folk, šansón. Katarína píše svoje texty v slovenčine, vychádza tiež zo slovenskej ľudovej tradície. S klaviristom Danielom Špinerom tvoria zohratú autorskú a interpretačnú dvojicu.

Podujatie je realizované vďaka finančnej podpore z verejných zdrojov Fondu na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2017. Ďakujeme aj mediálnym partnerom: Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk a Mesto Trnava.

 

Lokalita

GPS:
N 48.37795067981128 / E 17.58970767514643

15.5.2017 14:18

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte
Chcete vedieť, čo je nové?