Mesto Trnava

Kreatívna Mikulášska súťaž

Čo tak zájsť si počas uzimených decembrových večerov na nejaký pekný film alebo rozprávku do Kina Hviezda, zaplávať si na plavárni Zátvor, dať si doma čajík s kvalitným kvetovým slovenským medom a k tomu zopár mikulášskych sladkostí?

Nielen to má Mikuláš starostlivo poukladané a pripravené, ale aj zopár ďalších malých prekvapení. Zaujíma vás, pre koho sú? Možno ste to práve vy. Mikulášske balíčky čakajú na troch výhercov našej súťaže pre všetkých, ktorí majú v sebe štipku humoru a tvorivosti.

Stačí, keď nám pošlete fotografiu Mikuláša, čerta alebo anjela, potom už potrebujete len kúsok šťastia. To, či ich nakreslíte, vyrobíte alebo sa za nich prezlečiete, je len a len na vás :) Fotografie zasielajte vo veľkosti maximálne 3 Mb na adresu webredaktor@trnava.sk. Uzávierka je 4. decembra 2012 o 13.00 h. Do emailu uveďte svoje meno a do predmetu správy napíšte MIKULÁŠ.

Výhercov vyžrebuje Mikuláš aj so svojimi neodmysliteľnými spoločníkmi, nezbednými čertmi a nevinnými anjelmi 5. decembra tesne predtým, ako pozdraví všetky deti za spevu kolied sprevádzaných rozprávkovými tónmi zvončekov, citary a bubienkov. Kto získal mikulášske balíčky, sa dozviete hneď po žrebovaní z našej internetovej stránky a facebooku.

Darčeky do balíčkov venovali:

22.11.2012 11:38

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte
Chcete vedieť, čo je nové?