Mesto Trnava

Kultúrne leto v Trnave otvorí dvojdňová Garden párty spojená s Food festom

Ako inak privítať leto – čas zábavy, dlhých nocí, koncertov pod holým nebom a jedinečných zážitkov – než poriadnou Garden párty? Aj tento rok sa trnavská pešia zóna zmení na štýlovú záhradu, v ktorej sa bude tancovať, dobre jesť a piť a užívať si jedinečnú atmosféru v centre mesta. Podujatie už tradične otvorí Kultúrne leto v Trnave, po prvýkrát však potrvá až dva dni a bude spojené s festivalom jedla, teda Food festom. Začíname v piatok 28. o 12. hodine na Hlavnej 1.

Veľkú Garden párty odštartuje tanečný latino sprievod pod taktovkou Štúdia tanca a pohybu Alegria. Kúzelník Talostan svojím vystúpením určite zabaví nielen najmenších divákov. Večer vyvrcholí koncertom maďarskej latino kapely Barrio Latino, ktorá svojimi horúcich rytmami v predošlých rokoch dostala Trnavčanov absolútne do varu. A nezabudnite sem prísť poriadne hladní, aby ste počas Food festu mohli ochutnať čo najviac dobrôt. :)

Na druhý deň sa program začne už doobeda. Sobota sa takisto bude niesť v duchu dobrého jedla a nápojov, pripravený bude aj program pre deti, starších pozývame na prednášky Šimona Janíka a Michaela Kordoša. Večer nás čakajú koncerty dua Helado Infinito (Argentína, Chile) a maďarskej balkan kapely Szkojáni Charlatans.

Príďte s nami otvoriť trnavské kultúrne leto, bude to nezabudnuteľné!

Takto parádne sme sa bavili na Garden párty 2017:

10.6.2019 19:36

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?