Mesto Trnava

Prímestský skautský tábor čaká na ďalších záujemcov

Trnavskí skauti v spolupráci s Mestom Trnava pripravujú 21. až 25. augusta prímestský tábor. Deti si užijú výlety a dobrodružný program s prvkami skautskej činnosti a kopec zábavy.

Prímestský tábor je orientovaný na spoznávanie zaujímavých miest v okolí Trnavy, hradov a prírody. V programe sú zakomponované aj typické skautské aktivity, ktoré by mohli byť zaujímavé aj pre deti z prímestského tábora. V prípade záujmu môžu účastníci tábora pokračovať ďalej so skautskými vedúcimi počas celého roka v rámci skautingu.

 Plánovaný program:

  • pondelok: zoznamovacie hry – Ružový park, turistika Havranica – Smolenický zámok, hry na lúke
  • utorok: celodenné kúpanie vo Vincovom lese – Sládkovičovo, loptové a vodné hry
  • streda: výlet do Bratislavy, loďou po Dunaji na hrad Devín, návšteva veľkého herného areálu na Partizánskej Lúke (Železná studnička)
  • štvrtok: výlet do Trenčína – mestská hra, hry a aktivity na ostrove na Váhu, v prípade záujmu prehliadka Trenčianskeho hradu
  • piatok: program v Trnave – návšteva lanového centra, Aqua Relax Spa, grilovanie v areáli Kalokagatie aj s rodičmi podľa záujmu a voľného času

Ak chcete, aby vaše deti strávili zvyšok prázdniny zmysluplne a zažili nové dobrodružstvá, stačí len jedno, prihlásiť sa. Sú vítané všetky deti s ukončením 1. ročníkom základnej školy až do 13 rokov. 

Prihlášky a informácie: detské ihrisko Dolné Bašty – obchod alebo 2zbor@scouting.sk, tel. 0911 525 648

4.8.2017 11:33

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?