Mesto Trnava

Pripomíname si Deň rodiny

Tento rok sa už po deviaty raz uskutoční podujatie pre deti a celé rodiny pod názvom Deň rodiny v Trnave.  Podujatie sa realizuje na základe Medzinárodného dňa rodiny, ktorý je 15. mája.  Organizátorom podujatia je Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s Mestom Trnava a uskutoční sa v nedeľu 20. mája 2018 a to aj za nepriaznivého počasia.

Deň rodiny si pripomenieme na spoločnej sv. omši o 11.00 hod. v Kostole Najsvätejšej trojice, ktorá je venovaná rodinám s deťmi. Zábavno-kultúrne podujatie sa začne o 15.00 hod. v Mariánskej sále (vstup z Františkánskej ulice). V kultúrnom programe vystúpi divadlo KaSia s programom pre deti pod názvom Zajko Fajko a hadík Vadík, ďalej vystúpi Michal Figura s Kúzelnou fyzikou, a nebudú chýbať ani detské vystúpenia známych trnavských súborov Alegria, Candy klub a Styleunits. S jarným pásmom vystúpia aj deti z detského súboru Krízačik.

Na nádvorí pred Mariánskou sálou bude pripravený sprievodný program pre deti a celé rodiny. Nebudú chýbať nafukovacie atrakcie, vozenie detí na koníkoch spolu s vystúpením koníkov, maľovanie na tvár, fotokútik a iné zaujímavé aktivity. V rámci nádvoria bude pripravená i súťaž pre rodiny s deťmi. Svoju činnosť predstavia  rôzne prorodinné orientované organizácie.
V sprievodnom programe sa budú prezentovať neziskové organizácie, ktoré zameriavajú svoju činnosť na pomoc rodinám. 

Deň rodiny bude trvať až do 19.00 hod.

10.5.2018 11:24

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?