Mesto Trnava

Trnavčania kúpou charitatívneho vianočného punču podporili tri domáce organizácie

Aj tento rok sa v charitatívnom stánku Mesta Trnava predával vianočný punč, ktorého kúpou mohli návštevníci adventných trhov prispieť na dobrú vec. Od piatku 14. do nedele 16. decembra 2018 sa pri jeho predaji striedali tri trnavské organizácie, ktorým potom denný výťažok putoval. Priestor bol ponúknutý viacerým, záujem prejavilo občianske združenie Iskierka, ktoré v Trnave prevádzkuje denný stacionár COMITAS, Trnavská arcidiecézna charita a Centrum včasnej intervencie. Predaj punču materiálne a technicky zabezpečila trnavská samospráva.

Trnavčania opäť ukázali, že majú srdcia otvorené a radi pomôžu tomu, kto to potrebuje. Vďaka ich dobrovoľným príspevkom sa podarilo vyzbierať sumy, ktoré každá z organizácií použije na zabezpečenie svojej činnosti zameranej na pomoc druhým.

Výťažok z predaja charitatívneho vianočného punču sme odovzdali zástupcom jednotlivých organizácií vo štvrtok 20. decembra 2018 na pôde radnice. Občianske združenie Iskierka vyzbieralo 380 eur, Trnavská arcidiecézna charita 652 eur a Centrum včasnej intervencie Trnava získalo vďaka štedrým Trnavčanom príspevok vo výške 467 eur.


Zástupcovia Mesta Trnava a organizácií, ktorým bol odovzdaný výťažok z predaja charitatívneho punču

20.12.2018 11:35

Komentárov: 0

 

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová

Chcete vedieť, čo je nové?