Mesto Trnava

Trnavské korzo bude zdobiť nový #TRNAVA

V sobotu 28. apríla 2018 medzi 10. až 18. hodinou sa  stretnú mladí umelci priamo na ulici pred Hlavnou 17, aby spoločne dali pešej zóne v Trnave nový tohtoročný #TRNAVA.

Trnavská pešia zóna bude mať opäť 9-metrovú dominantu, ktorá bude určite na väčšine súkromných i profesionálnych fotografií z Trnavy. Po všetkých našich významných kultúrnych pamiatkach sa stane práve tento nápis povinnou zastávkou na prechádzke Trnavou. Každý zo siedmich znakov dostane vlastnú kreatívnu víziu, o ktorú sa postarajú výtvarníci Mgr. art. Naďa Salbotová Fecaninová, Mgr. et Mgr. art Zuzana Branišová, ArtD., pedagógovia Súkromnej základnej umeleckej školy Pablo: Mgr. Tatiana Vrtochová alias Da linka, Mgr. art. Klaudia Šimuničová, Mgr. art. Eva Šrubařová a žiaci SZUŠ Pablo: Ollívia Dlasková, Lujza Čambálová, Laco Vrždák a Patrícia Hamerlíková.

Chýbať nebude hudba, pohodlné sedenie a osviežujúce občerstvenie pripravené pre všetkých, ktorí sa prídu pozrieť, ako sa preglejková konštrukcia mení na umelecké dielo.

16.4.2018 9:03

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?