Mesto Trnava

Výzva pre predajcov na septembrový Blšák je spustená

Po horúcom a slnečnom lete sa 23. septembra od 9.00 hod. do 13.00 hod. opäť uskutoční obľúbený Trnavský blšák. Hviezdoslavova ulica v Trnave sa po druhýkrát zaplní predajcami so všakovakými pokladmi a kúskami, ktoré budú hľadať nového majiteľa.


Foto: kamarianphotography

Pre vás už nepotrebné veci môžu byť pre niekoho iného veľkým potešením. Na Blšáku bude možné predávať pekné a funkčné, no pre pôvodných majiteľov už nepotrebné veci, ako napríklad oblečenie, predmety do domácnosti, knihy, starožitnosti a pod. Ako sa vyjadrili organizátori, sú veľmi radi, že premiestnenie z Hlavnej ulice na Hviezdoslavovu ulicu malo u ľudí úspech a podarilo sa im preniesť čaro pouličného predaja aj na toto miesto v Trnave. Už teraz sa tešia na september a na všetkých milých predajcov a návštevníkov Blšáku.

Ak ste aj vy doma vypratali zásuvky, skrine, šatníky, komory a máte záujem prihlásiť sa ako predajcovia na blšom trhu, napíšte email na adresu blsak.trnava@gmail.com najneskôr do 15. augusta 2017. Organizátori z neziskovej organizácie Bronco zašlú potenciálnym záujemcom podmienky predaja a bližšie informácie.

4.8.2017 12:45

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?