Mesto Trnava

miniTrnava - DÔLEŽITÉ INFO PRE RODIČOV

>> o projekte

>> Facebooková stránka

>> pravidlá hry

>> často kladené otázky a čo si vziať so sebou

>> dôležité informácie pre rodičov

>> partneri projektu

>> zaujímavosti z hry na mesto

>> miniTrnava 2017

 


Milí rodičia,

vieme, že nájsť deťom program počas letných prázdnin môže byť niekedy náročné. Máme pre vás preto dobrú správu – Mesto Trnava vám prináša projekt miniTrnava – mesto detí, ktorá sa postará o zábavu vašich detí na celé tri týždne.

Ide o veľkú prázdninovú hru na mesto. Deti vo veku 8 až 15 rokov si budú môcť od 9. do 27. júla 2018 vyskúšať rôzne povolania. Za svoju prácu budú odmenení v špeciálnej miniTrnavskej mene trnky (miniTRNavské KorunY), ktoré budú môcť míňať podľa svojho uváženia – či už na výrobky, ktoré vyrobí tamojšia kreatívna či remeselnícka dielňa alebo na drobné občerstvenie pripravené malými kuchármi priamo na mieste.

Na tréningovej ploche Mestského zimného štadióna vyrastie mesto detí s rôznymi stanovišťami. Hráme sa každý pracovný deň od 8.00 do 15.30 hod. Vstup na podujatie je zdarma, netreba sa prihlasovať vopred. Stačí len prísť, na Matrike požiadať o vydanie preukazu občana miniTrnavy a hra na mesto sa môže začať.

Dôležité je, aby dieťa vedelo čítať, písať a počítať a dokázalo sa v meste detí pohybovať samostatne.

Po vstupe vášho dieťaťa do hry zaň organizátor NEPREBERÁ zodpovednosť. Pohyb dieťaťa v miniTrnave a jeho odchod z herného areálu nie sú kontrolované.

Dieťaťu dajte fotokópiu karty poistenca a vaše telefónne číslo (pozrite si zoznam vecí, ktoré mu odporúčame pribaliť). Dohodnite si s ním vopred čas a miesto stretnutia pri odchode z hry.

Tým, že svojmu dieťaťu umožníte byť v miniTrnave, mu prejavujete dôveru, že je schopné zaobísť sa tu bez vás a postarať sa o seba. Ako rodičia svoje dieťa poznáte najlepšie a viete preto určite odhadnúť, či je toto podujatie preň vhodné, a či sa môžete spoľahnúť, že dodrží vašu vzájomnú dohodu o čase a spôsobe príchodu a odchodu.
Využite možnosť prísť si miniTrnavu pozrieť na vlastné oči, aby ste zhodnotili vhodnosť tohto podujatia pre vaše dieťa.

Vzhľadom na novú právnu úpravu ochrany osobných údajov (tzv. GDPR) je potrebné, aby zákonný zástupca dieťaťa udelil Mestu Trnava Súhlas so spracovaním osobných údajov – osobne pri prvom vstupe dieťaťa do miniTrnavy, prípadne je možné, aby dieťa prinieslo vytlačený a podpísaný Súhlas so sebou.
Tlačivo si môžete stiahnuť tu, prípadne je možné si ho vyzdvihnúť v papierovej podobe na informáciách radnice (Hlavná 1, otvorené nonstop).
Bez predloženia tohto súhlasu pri prvej registrácii do hry nebude možné dieťa zaradiť medzi občanov miniTrnavy. Získané údaje budú použité v Preukaze občana miniTrnavy, zároveň budú fotografie a videá z diania v miniTrnave uverejnené na webe mini.trnava.sk a facebookovej stránke miniTrnava – mesto detí a použité na propagáciu tohto projektu.

 
Chcete vedieť, čo je nové?