Návštevník

  CUBE-OVŇA

  Iné

  Trnavské CUBE studio, ktoré sídli v centre Trnavy vás pozýva na historicky prvú CUBE-ovňu. Každý mesiac nová téma, každý mesiac noví hostia z rôznych odvetví marketingu.

  Prvýkrát sa stretneme 19. marca od 17.00 h v priestoroch trnavského Coworkingu na Nádvorí. TÉMA: Ako na ceny v reklame?

  Povieme vám na rovinu za koľko robíme a ako naceňujeme projekty u nás v CUBE studio, pretože ani nás nebaví večné tabuizovanie cien za grafiku, kreatívu, tvorbu vizuálnej identity či postov na socky. Takže ak chcete nové skills a info priamo z kuchyne, kúpte si lístok a radi vás uvidíme na našej CUBE-ovni, kde v neformálnom kamarátskom prostredí coworkingu na Nádvorí rozoberieme cenotvorbu v reklamnej agentúre.  Pre koho je CUBE-ovňa vhodná:

  1.    Majitelia malých a stredných firiem (prípadne ich marketéri), ktorí chcú vedieť ako vzniká férová cenová ponuka a akú hodnotu by mal za svoje peniaze dostať.
  2.    Ľudia z kreatívneho priemyslu, ktorí sa boja, že podhodnotia alebo nadhodnotia vlastné projekty, alebo sa chcú v CUBE-ovni zúčastniť konštruktívnej debaty o procese tvorby cenových ponúk.
  3.    Študenti, ktorí ešte nevedia, aká je ich hodnota práce na trhu a ocenia informácie od profesionálov s dlhoročnou praxou.

  Čo vám CUBE-ovňa dá?

  Do CUBE-ovne vás na túto tému volá:

  Jano Baláž, creative director v CUBE studio a v CUBE to CUBE motion design štúdiu.

  CUBE BONUS
  Možnosť platenej konzultácie po ukončení CUBE-ovne. Prineste si vlastný projekt, nech už ste zadávateľ, alebo kreatívec a môžeme ho spolu rozobrať a naceniť. V prípade záujmu napíšte na jano@cubestudio.sk. Bude len jedna konzultácia. (80€/h konzultácie).

  Dĺžka trvania: 1.5 hodiny
  Vstupenky

  Online vstupenky - stačí iba vytlačiť PDF na ľubovoľnej tlačiarni

  19.3.2019 17:00

   
  Chcete vedieť, čo je nové?