Návštevník

    EKOFEST 2017

    Festival

    22. – 24. júna v kine Hviezda a v Kamennom mlyne

    EKOFEST 2017

    22. jún – štvrtok, kino Hviezda
    PREMIETANIE DOKUMENTÁRNYCH FILMOV
    Vstup bezplatný

    8.30 h 1. PÁSMO
    Zachráňme Zem – akumulátor skazy
    Objímač stromov
    Uzavretý kruh
    Môj starý otec, čerešňa
    Hon na jednorožca
    Medveď a škorec
    Nevlastné dieťa mesta a sny z odpadkovej hory
    Volám sa Eva a Jarovecké rameno si nedám

    10.00 H 2. PÁSMO
    NATURA 2000
    Trvalá udržateľnosť
    Alyssin príbeh
    Žijeme pod vodou
    Nesmrteľný les

    23. jún – piatok, kino Hviezda
    PREMIETANIE DOKUMENTÁRNYCH FILMOV
    Vstup bezplatný

    8.30 h – 1. PÁSMO
    Hon na jednorožca
    Medveď a škorec
    Nevlastné dieťa mesta a sny z odpadkovej hory
    Zachráňme Zem – akumulátor skazy
    Objímač stromov
    Uzavretý kruh
    Môj starý otec, čerešňa

    10.00 h Lenka Luknárová: Triedený zber v praxi (prednáška)

    10.30 h – 2. PÁSMO
    Trvalá udržateľnosť
    NATURA 2000
    Alyssin príbeh
    Žijeme pod vodou
    Život v oblakoch

    24. jún – sobota, amfiteáter Kamenný mlyn
    KONCERTY HUDOBNÝCH KAPIEL
    Vstup 8 € / 10 €

    15.30 – FidliCanti
    16.30 – Hash
    17.40 – Graeme Mark Band
    18.50 – Zóna A
    20.10 – Heľenine oči
    21.35 – INEKAFE
    23.00 – HORKÝŽE SLÍŽE

    Sprievodný program v hoteli Koliba, vstup bezplatný
    BESEDY A DISKUSIE

    16.00 h Martina Paulíková: Môžu dobrovoľníci zachrániť prírodu?
    16.30 h Andrea Froncová, Peter Lipovský: Dážďovníky a ich význam v mestskom prostredí
    17.00 h Juraj Vysoký: Pralesy Slovenska

    VÝSTAVY
    Nina Kulifajová, Gabika Hercegová: Veci spoločné
    Martin Kochan: Informačný priestor

    PREMIETANIE FILMOV
    17.30 h Nesmrteľný les
    18.30 h Život v oblakoch

    PREZENTÁCIE ENVIRONMENTÁLNYCH ZDRUŽENÍ
    BROZ, Slatinka, Prales, Greenpeace

    PROGRAM PRE DETI – workshop, tvorivé envirodielne, maľovanie na tvár, trampolína a iné

    ŠPORTOVÝ PROGRAM na kúpalisku Kamenný mlyn – plážový volejbal, minifutbal, vodné pólo

    Moderátor. Ryba

    Zmena programu a času vyhradená!

    Výťažok bude venovaný na výsadbu zelene v Trnave

    22.6.2017 8:30 - 24.6.2017

     
    Chcete vedieť, čo je nové?