Návštevník
LETO NA KORZE 2018
Každý večer na trnavskom korze pred radnicou,
každú stredu, piatok a nedeľu o 18.00 h divadielka pre deti
LETO NA KORZE 2018
Koncerty hudobníkov a kapiel rôznych žánrov
1. 7. / 18.00 h BESEDA O KNIHÁCH JOBUSOVÝCH
Predstavenie novej knihy pre deti Muflón Ancijáš a mimozemšťan
2. 7. / 19.00 h LANDFIL / pop-rock
3. 7. / 19.00 h ALEGRIA / tanec
4. 7. / 18.00 h Divadlo na hojdačke: TDPASLÍK / divadlo pre deti
5. 7. / 19.00 h SECOND BAND / blues
6. 7. / 18.00 h Bábkové divadlo Dúha: MIŠO NA PRÁZDNINÁCH / divadlo pre deti
7. 7. / 19.00 h BLUES MOTHER IN LAW + ERICH BOBOŠ PROCHÁZKA / blues-rock
8. 7. / 18.00 h PÁNKO / koncert a hudobný workshop pre deti
9. 7. / 19.00 h GEMINI / írska hudba
10. 7. / 19.00 h WATERMELON ORCHESTRA / worldmusic
11. 7. / 18.00 h Divadlo Piki: BABIČKA Z VAJÍČKA / divadlo pre deti
12. 7. / 19.00 h Túlavé divadlo: NONSENS NOCI SVÄTOJÁNSKEJ / divadlo
13. 7. / 18.00 h Divadlo SpozaVoza: AHOJ, PÁN SOVA! / divadlo pre deti
14. 7. / 19.00 h Túlavé divadlo: CYRANO / divadlo
15. 7. / 18.00 h Teátro Neline: POSTRACH SAMKO / divadlo pre deti
16. 7. / 19.00 h DRUHÝ DYCH / folk-rock
17. 7. / 19.00 h IMPACO TRIO / inštrumentálna hudba
18. 7. 18.00 h Divadlo Dvor zázrakov: O DVANÁSTICH MESIAČIKOCH / divadlo pre deti
19. 7. / 19.00 h ABUSUS / Braňo Jobus a jeho hudobný projekt o živote
20. 7. / 18.00 h Divadlo na hojdačke: NA ZEMI DOBRE MI / divadlo pre deti
21. 7. / 19.00 h ROMANIKA / folk
22. 7. / 18.00 h Divadlo Žihadlo: CIRKUS PEPELE / divadlo pre deti
23. 7. / 19.00 h ILDIKÓ KALI / folk
24. 7. / 19.00 h NEZNÁMI AKUSTICKY / country
25. 7. / 18.00 h Divadlo na hojdačke: LOMIDREVO / divadlo pre deti
26. 7. / 19.00 h KAMIÓN / country
27. 7. / 18.00 h Divadlo Žihadlo: KOHÚTIK A SLIEPOČKA / divadlo pre deti
28. 7. / 19.00 h PETER PETIAR LACHKÝ / pesničkár & stand-up komik
29. 7. / 18.00 h Divadlo zo šuflíka: ZLATÁ RYBKA / divadlo pre deti
30. 7. / 19.00 h JR&CREW / jazz
31. 7. / 19.00 h STYLEUNITS / hip-hop
1. 8. / 18.00 h Divadlo Dvor zázrakov: JANKO A MARIENKA /divadlo pre deti
2. 8. / 18.00 h DUO LIVE GUITAR / blues-rock
3. 8. / 18.00 h Bábkové divadlo Dúha: MARTINKA NA DOVOLENKE / divadlo pre deti
4. 8. 18.00 / Ado Juráček / folk pop
5. 8. 18.00 / Teátro Neline: Rytier Bajaja / divadlo pre deti
6. 8. 18.00 / Family Friend / indie rock
7. 8. 18.00 / Lívia Doležalová Band / folk pop
8. 8. 18.00 / Divadlo na predmestí: Zabudnutý čert / divadlo pre deti
9. 8. 18.00 / Mucha Quartet / sláčikové kvarteto
10. 8. 18.00 / Divadlo na predmestí: Danka a Janka / divadlo pre deti
11. 8. 18.00 / Beňa a Radványi / blues
12. 8. 18.00 / Agapé: Dúhový autobus / divadlo pre deti
13. 8. 18.00 / White Melon / electro swing
14. 8. 18.00 / Markus Schlesinger (A) / fingerstyle gitarista
15. 8. 18.00 / Divadlo Dvor zázrakov: O múdrej princeznej / divadlo pre deti
16. 8. 18.00 / Trnafská cimbalofka / cimbalová hudba
17. 8. 16.00 / Trnavská brána / folklór
18. 8. 15.00 / Trnavská brána / folklór
19. 8. 18.00 / Agapé: Kapitán Kotvička / divadlo pre deti
20. 8. 18.00 / Koburgovo / rom pop
21. 8. 18.00 / Graeme Mark & The Natives / folk rock
22. 8. 18.00 / Divadlo na hojdačke: Posledný dinosaurus / divadlo pre deti
23. 8. 18.00 / Stolen Street / indie rock
24. 8. 18.00 / Divadlo Piki: Elá hop / divadlo pre deti
25. 8. 18.00 / Vrbovskí víťazi / priemyselný folklór
26. 8. 18.00 / Divadlo zo šuflíka: Janko a Marienka / divadlo pre deti
27. 8. 18.00 / Kristína Prablesková a Milusion guitar / pop
28. 8. 18.00 / Poetkine slzy / folk šansón
29. 8. 18.00 / Divadlo Dvor zázrakov: Tri Groše / divadlo pre deti
30. 8. 18.00 / Willie Jones Band (USA SR) / country
31. 8. 18.00 / Talostan / kúzelník
1.7.2018 - 31.8.2018 18:00