Návštevník

  Multimediálny festival LOVELY EXPERIENCE

  Festival

  Festival sľubuje jedinečnú šou, počas ktorej diváci prestanú dýchať

  Na Trojičné námestie v Trnave si ľudia opäť prídu po nezabudnuteľný zážitok. Laser, zvuk, osvetlenie, videomapping a na milisekundu presne načasované špeciálne efekty. To všetko patrí k festivalu, ktorý si za posledné roky získal množstvo fanúšikov. Lovely Experience sa uskutoční v sobotu 25. mája 2019. Počas jedného dňa si budú podávať ruky moderné technológie a úžasný ľudský talent.

  Na festivale vystupujú hudobníci, dídžeji, tanečníci aj akrobati. Návštevníci si vychutnávajú svetelné inštalácie vo verejnom priestore a čakajú na hlavný klinec programu – audiovizuálnu šou.

  Minulý rok v nej predviedla dvojica akrobatov tanec na stenách mestskej veže. Tento rok sľubujú organizátori ešte mrazivejšie vystúpenie. „Pôjde vôbec o najväčšiu audiovizuálnu šou, ktorá kedy na Slovensku bola,“ hovorí riaditeľ festivalu Lovely Experience Matúš Izakovič. „Prezradím, že tento zážitok bude potešením pre všetky ľudské zmysly, a že niečo skutočne dych vyrážajúce sa bude odohrávať priamo nad hlavami ľudí,“ opisuje.

  Festival ponúkne celkovo takmer 50 umeleckých vystúpení a audiovizuálnych inštalácií. Uskutočnia sa na Trojičnom námestí a v jeho okolí, pre návštevníkov budú voľne dostupné. Vstupenky sú však potrebné na jedinečné vystúpenie v trnavskom divadle, na interiérové inštalácie a silent festival, teda hudobné vystúpenia, pri ktorých dostanú návštevníci špeciálne slúchadlá.

  25.5.2019

   
  Chcete vedieť, čo je nové?