Návštevník

  ROCKSHOCK 2

  Koncert

  Trnavské komunitné online Radio Bunker pozýva na koncert troch rockovych kapiel s názvom ROCKSHOCK 2, ktorý sa uskutoční v sobotu 14. januára o 20.00 hod. na Hlavnej ulici č. 17. Ako už samotný názov napovedá, koncert bude poriadnym rockovým šokom pre vaše uši.  

  Akciu otvorí domáca rock’n’rollová smršť HASH, ktorá v Trnave odohrá svoj prvý koncert v tomto roku. Trnavská partička funguje na scéne už desať rokov a v januári to bude presne rok od vydania ich posledného albumu 10g. Už po niekoľký krát sa tak môžete presvedčiť, že keď je na pódiu HASH, bude to divoké!

  O niečo mladšia rocková pecka THE GANG poteší najmä fanúšikov ženských vokálov. Ak by niekto pochyboval, že na Slovensku nemáme talentované rockové speváčky, The Gang so speváčkou Dory ho presvedčí o opaku. Ich štýlom je zmes hardrockových koreňov v kombinácii s moderným zvukom a čírou energiou. Kapela koncom roka nahrala šesť nových štúdiových skladieb a do tímu pribudol rockový veterán z kapely Dorian Gray Vadim Bušovský. Na jar tohto roku chystá táto zaujímavá zostava nahrávanie nového albumu.

  Na záver si budete môcť pochutnať aj na lahôdke v podobe štvorčlennej kapely ACES. Na scéne pôsobia päť rokov a za ten čas stihli vzbudiť záujem verejnosti doma aj v zahraničí.  

  Cena vstupného na podujatie je 4 €.

  Udalosť na Facebooku

  14.1.2017 20:00

   
  Chcete vedieť, čo je nové?