Občan

Verejná vyhláška - Rozhodnutie o zákaze predaja alkoholu 20. 09. 2018 v čase o 15.00 h do 24.00 h

Mesto Trnava vydalo rozhodnutie o zákaze podávania, predaja alebo požívania alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu


20. septembra 2018 od 15.00 do 24.00 h

  • v zariadeniach spoločného stravovania, v predajniach potravín alebo na iných verejne prístupných miestach nachádzajúcich sa v Trnave na uliciach:
    • Kollárova, Športová, A. Žarnova, Halenárska, Hlavná, Kapitulská, Paulínska, Hlboká, Spartakovská, Dolné bašty, Strelecká, B. S. Timravy,  Ľ. Podjavorinskej, Orolská, Vajanského, Radlinského, Hviezdoslavova, Františkánska, Štefánikova a na Trojičnom námestí a Námestí Slovenského národného povstania;
  • v priestoroch futbalového štadióna Antona Malatinského v Trnave a v zariadeniach spoločného stravovania, v predajniach potravín alebo iných verejne prístupných miestach nachádzajúcich sa v nákupnom centre CITY ARENA v Trnave.


Mesto Trnava rozhodlo o vyššie uvedenom zákaze na základe žiadosti Krajského riaditeľstva PZ v Trnava v súvislosti s konaním futbalového zápasu medzi mužstvami FC Spartak Trnava a RSC Anderlecht.


Rozhodnutie

13.9.2018 12:55

 
Chcete vedieť, čo je nové?