Mesto Trnava

20. ročník Zrazu historických vozidiel začína a končí v Trnave

Klub historických vozidiel Odltimer Trnava Slovakia pozýva milovníkov krásy zašlých čias a historických motorových tátošov na podujatie Trnavských 100 km, ktoré sa uskutoční 11. a 12. augusta.

Štart automobilov sa koná v piatok 11. augusta o 10.00 hod. na Trojičnom námestí v Trnave. Trasa bude pokračovať cez Zavar, Sereď, Šaľu a Selice do Palárikova, kde bude medzi 12.00 a 14.00 hod. obedná prestávka. Ďalej sa bude pokračovať cez Šurany, Podhájsku, Čaku, Keť, Bíňu a Kamenín. Cieľom je kaštieľ Béla Cháteau, z ktorého bude na druhý deň o 8.00 hod. kolóna historických vozidiel štartovať. Cez Štúrovo sa dostanú do maďarského Ostrihomu a potom späť cez Strekov, Rubáň, Koltu, slovenskú obec s milým názvom Čechy, Podhájsku, Maňu, Vráble časť Dyčka, Veľký Cetín, Nitru, Rišňovce a Hlohovec do Trnavy. V Trnave sa všetci stretnú v sobotu 12. augusta poobede od 16.00 do 17.30 hod. na parkovisku pri reštaurácii na Rybníkovej ulici, kam pozývajú aj všetkých svojich fanúšikov.
 

Príďte stráviť príjemné sobotné popoludnie v jedinečnej atmosfére, ktorú dokáže vytvoriť dizajn veteránov a ľudia, ktorí sa im upísali.

 

9.8.2017 12:48

Komentárov: 0