Mesto Trnava

ARRIVA Trnava zabezpečuje počas Veľkej noci dopravu v sviatočnom režime

Autobusy mestskej i prímestskej dopravy budú počas veľkonočných sviatkov premávať v sviatočnom režime. Spoločnosť ARRIVA je pripravená v zmysle rokovaní s objednávateľmi zabezpečiť, aby sa ľudia pracujúci v nemocniciach a v ďalších prevádzkach, ktoré budú počas Veľkej noci otvorené, dostali do práce a následne domov. ARRIVA zároveň žiada cestujúcich, aby dbali na dodržiavanie nariadenia vlády SR týkajúceho sa presunov obyvateľov mimo okresu ich pobytu, ktoré platia pre obdobie od 8. do 13. apríla.

Cestovné poriadky mestskej a prímestskej dopravy spoločnosti ARRIVA Trnava zohľadňujú mimoriadnu situáciu spojenú s opatreniami proti šíreniu koronavírusu. Na Veľký piatok 10. apríla, v nedeľu 12. apríla a v pondelok 13. apríla budú spoje premávať ako v nedeľu a štátom uznaný sviatok. V sobotu 11. apríla budú autobusy premávať ako počas akejkoľvek inej soboty v roku.

Počas pracovných dní majú cestujúci linky prímestskej dopravy k dispozícii ako v posilnenú sobotu.
Mestská hromadná doprava je zabezpečovaná v súlade s opatreniami prijatými jednotlivými samosprávami. Na základe rozhodnutia mesta Trnava premáva mestská hromadná doprava aj počas pracovných dní vo víkendovom režime.
 

8.4.2020 14:45

Komentárov: 0

 

Kľúčové slová

Chcete vedieť, čo je nové?