Mesto Trnava

Chcete vyhrať predĺžený víkendový pobyt v Hornej Štubni? Prihláste svoju rodinu do viacgeneračnej súťaže Mám svoje mesto rád

Máte súťaživosť v rodine? Chceli by ste si zmerať vedomosti a zručnosti s inými rodinami v Trnave, vyhrať rodinný predĺžený víkendový pobyt v Hornej Štubni, lístky na koncert Dalibora Jandu, permanentky na plaváreň Zátvor pre celú rodinu alebo lístky do Kina Hviezda a niesť titul najlepšia rodina trnavskej radnice? Máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do súťaže Mám svoje mesto rád, ktorá sa uskutoční 4. októbra 2013 o 17.00 h v rámci dňa otvorených dverí na trnavskej radnici.

Súťaž Mám svoje mesto rád je nová zábavná viacgeneračná rodinná súťaž, v ktorej si prevetráte vedomosti z histórie a súčasnosti Trnavy, zistíte, či vám nie sú cudzie trnavské osobnosti, overíte si ako poznáte historické pamiatky v Malom Ríme, budete si musieť spomenúť na tradičné podujatia v Trnave a možno vám nebudú na škodu ani vedomosti zo športu :-). V prvom kole sa stretne osem trnavských rodín, ktoré sa popasujú s neľahkými úlohami. Tri postupujúce rodiny budú bojovať o prvenstvo a zaujímavé ceny. S prázdnymi rukami neodíde žiadna, pripravené sú zaujímavé darčeky pre všetkých. Preto sa neváhajte prihlásiť, v našej súťaži nemôžete nič stratiť, len získať :-).

Prihlásenie je jednoduché. Stačí e-mailom na webredaktor@trnava.sk prihlásiť svoju rodinu (napísať mená štyroch súťažiacich). Spĺňať treba iba dve podmienky: musíte byť štyria a súťažné družstvo musí byť minimálne dvojgeneračné. Prihlasovať sa môžete do 1. októbra 2013 do 13.00. Vyžrebujeme osem rodín, ktoré sa súťaže Mám svoje mesto rád počas Dňa otvorených dverí na radnici zúčastnia. O výsledku zlosovania budú rodiny upovedomené e-mailom.

26.9.2013 7:18

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová

Chcete vedieť, čo je nové?