Mesto Trnava

Čoskoro sa začne tretí ročník Veľtrhu pre seniorov

Veľtrh opäť ponúka návštevníkom široké spektrum možností a inšpirácií ako tráviť aktívne svoj voľný čas. Pripravené sú súťaže v spoločenských hrách, tréningy pamäte, škola tanca, ukážky cvičenia pre seniorov, bezplatné masáže, ochutnávka liečivých čajov, meranie tlaku krvi, poradenstvo v oblasti zdravia, ukážky aranžovania kvetov, losovanie anketových lístkov, atď. V ponuke nebudú chýbať knihy, wellness pobyty, lekáreň a zdravotné pomôcky, výrobky zdravej výživy, oblátky, medovníky, víno, koláče, syry a občerstvenie. Spoločenskú prestíž podujatia podčiarkne návšteva seniorov z partnerských miest Břeclav a Zabrze a vystúpenie hostí z Európskeho parlamentu.
O dobrú náladu sa postarajú Otto a Sylvia Kollmannovci, folklórne skupiny Trnavček, Borovienka, Modrančanka, Krupanskí črpáci a ľudový rozprávač, domáce hity pre pamätníkov a svetové evergreeny zaznejú v podaní hudobných skupín Pramene a Old Boys Jazz Band. So svojím programom sa predstavia aj trnavské denné centrá seniorov.
Ako bonus k osvedčenému programu tento rok pribudnú aj Drápačky – presnejšie povedané, rovnomenné divadelné predstavenie súboru Dino 21. októbra o 17. hodine v kine Hviezda.

Vstup na podujatia je voľný a pozvánka na ne platí nielen pre seniorov. Vítaný je každý, kto sa chce zabaviť, poučiť alebo získať inšpiráciu, vďaka ktorej máme nádej ostať čo najdlhšie aktívni a všestranní.

Bulletin Veľtrh pre seniorov [PDF - 785 kb]

14.10.2011 6:53

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte
Chcete vedieť, čo je nové?