Mesto Trnava

FCC Environment spúšťa prvú online službu na prenájom kontajnerov na Slovensku

FCC Environment ako prvá spoločnosť pôsobiaca v odpadovom hospodárstve spúšťa na Slovensku online prenájom kontajnerov prostredníctvom novej služby odpadonline.sk. Obyvatelia a malí podnikatelia sa tak môžu zbaviť svojho odpadu rýchlo, jednoducho a pohodlne, doslova niekoľkými klikmi. Zároveň si môžu byť istí, že ich odpad bude zneškodnený odborne a ekologicky.

„S krajším počasím prichádza aj obdobie upratovaní a rekonštrukcií, pri ktorom ľudia prirodzene musia riešiť otázku likvidácie vzniknutého odpadu. Sme preto radi, že môžeme zákazníkom ponúknuť nové, moderné a rýchle riešenie, pomocou ktorého sa zbavia svojho odpadu skutočne pohodlne. Celý proces objednávky sme sa usilovali čo najviac zjednodušiť a zároveň pri ňom poskytnúť potrebné informácie. Online objednávku tak zvládne naozaj každý, pričom o všetko ostatné od pristavenia kontajnera až po zneškodnenie odpadu sa postaráme my˝, uviedla Eva Mikulášiová, Country manažérka spoločnosti FCC Slovensko.

Komu je služba určená?

Služba momentálne ponúka kontajnery na likvidáciu objemného a stavebného odpadu. Môže ju teda využiť každý, kto plánuje rekonštrukciu, stavebné úpravy, modernizáciu príbytku, či sa chystá na veľké upratovanie. Je určená pre fyzické, aj právnické osoby.  

Ako služba funguje?

Objednať si kontajner online je možné na webstránke služby www.odpadonline.sk. Zákazník tak môže urobiť kedykoľvek, z pohodlia domova a celý proces pozostáva len z piatich jednoduchých krokov:

 1. Zadanie poštového smerovacieho čísla miesta, kde chce zákazník kontajner pristaviť. Zároveň tak zistí, či je služba v jeho meste alebo obci dostupná.
 2. Výber z ponúkaného druhu odpadu (objemný odpad, stavebný odpad).
 3. Výber želanej veľkosti kontajnera.
 4. Uvedenie želaného dátumu pristavenia kontajnera a dátum jeho odvozu. Pričom kontajner môže mať zákazník už za 3 pracovné dni od úhrady za službu.
 5. Platba online prostredníctvom platobnej karty.

 

O pristavenie, manipuláciu s kontajnerom, či následný odvoz odpadu a jeho náležité a ekologické zneškodnenie sa postará spoločnosť FCC Environment, zákazník nemusí nikam chodiť.


Prečo zvoliť práve službu OdpadOnline?

 • Zabezpečenie likvidácie odpadu je rýchle, jednoduché a pohodlné. Zákazník šetrí svoj čas.
 • Všetky ceny sú zobrazené transparentne vopred.
 • Pomoc s určením druhu odpadu aj veľkosti kontajnera.
 • Pristavenie kontajnera je možné už tri pracovné dni po úhrade za službu.
 • Odborné a ekologické zneškodnenie odpadu.
 • Zákaznícka podporu spoločnosti FCC Environment.

Tlačová správa FCC Environment

20.5.2020 20:53

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?