Mesto Trnava

FestHry Trnava 2011 – zábavné spoločenské hry a atrakcie

Mestská rada mládeže v Trnave a Mesto Trnava vás pozývajú na druhý ročník Festivalu hier a zábavy – FestHry Trnava 2011, ktorý sa uskutoční v Mestskej športovej hale v Trnave od štvrtka 10. februára do soboty 12. februára 2011. Prvý ročník tohto podujatia minulý rok pritiahol záujem stoviek návštevníkov, preto sa organizátori rozhodli predĺžiť jeho trvanie na tri dni. Počas nich deti, mladí, rodiny i široká verejnosť z Trnavy i okolia môžu opäť zažiť nový druh zábavného spoločného trávenia voľného času.
Festival hier 2011 má byť interaktívnou prezentáciou vývoja v oblasti spoločenských hier, ktoré aj v súčasnosti dokážu zaujať. Okrem samotných spoločenských hier bude v ponuke tohto podujatia aj sprievodný program v podobe rôznych atrakcií určených pre deti. Svoju účasť prisľúbili popredné firmy pôsobiace v tejto oblasti. Nebudú chýbať nafukovacie atrakcie pre najmenších, stolný futbal, hokej a biliard pre starších a stovky spoločenských hier pre návštevníkov každého veku. V sobotu je pripravený Turnaj v stolnom futbale v Osadníkoch z Katanu a Otvorený šachový turnaj.
Vo štvrtok a piatok bude dopoludnie vyhradené žiakom základných škôl. Každý deň popoludní od 16. do 21. hodiny a počas celej soboty festival otvorí svoje brány aj širokej verejnosti. Vstup bude pre deti do 6 rokov zdarma, vstupné pre deti a mládež od 6 rokov bude 1 euro a pre dospelých 2 eurá.
Bližšie informácie a novinky na www.festhry.sk

2.2.2011 14:20

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte