Mesto Trnava

FotoFrejm 3 otvárame už v pondelok v západnom krídle radnice

Vernisáž tretej fotografickej výstavy študentov Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave FotoFrejm 3 sa uskutoční v pondelok 5. marca o 17. hodine v západnom krídle trnavskej radnice.
Svoje práce na nej predstavia desiati študenti: Petra Bohuslavská, Edina Erdélyová, Dušana Dingová, Tomáš Farkaš, Alexandra Galambová, Monika Hossová, Zuzana Michalová, Martina Pálešová, Dia Takácsová a Antonios Vlachou. Výstava nie je tematicky obmedzená, jej cieľom je poskytnúť vybraným tvorcom priestor na prezentovanie toho najlepšieho z ich aktuálnej tvorby. Zároveň ide o prvú tohtoročnú aktivitu multimediálneho festivalu študentskej tvorby Frejm, ktorý sa uskutoční od 19. do 30. marca. Festival pripravujú Fakulta masmediálnej komunikácie UCM v Trnave, OZ Publikum.sk, Univerzita sv. Cyrila a Metoda s podporou Mesta Trnavy a ďalších partnerov.
Vstup na vernisáž a aj samotnú výstavu FotoFrejm 3 je voľný, všetkých záujemcov srdečne pozývame. Otvorená bude do 29. marca vždy v utorok a štvrtok od 10. do 12. a od 14. do 17. hodiny.

Viac informácii o výstave a festivale nájdete na:
http://www.frejm.sk
http://www.facebook.com/FestivalFrejm

Podujatie:
http://www.facebook.com/events/264590346949568/

2.3.2012 1:19

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Kľúčové slová