Mesto Trnava

Lost Cluster, Mikulcová Band a 13 skvelých hostí na TEDxTrnava

Už túto sobotu o 13.00 hodine sa v Synagóge začína neformálna konferencia TEDxTrnava 2014, na ktorej sa predstaví 13 zaujímavých rečníkov z rôznych oblastí spoločenského a profesného života. Nie len, že si môžete vypočuť ich inšpiratívne prednášky, ale aj sa s nimi osobne stretnúť a porozprávať.
Prednášky budú trvať približne do 17.30 h aj s prestávkami na občerstvenie a koncertom jazzovej formácie Zuzana Mikulcová Band v polovici programu. Po ich skončení vystúpi v rámci afterpárty rock´n´rollová kapela Lost Clusters.

Podrobnosti o konferencii a jednotlivých hosťoch nájdete v evente:
www.facebook.com
a na adresách:
www.tedxtrnava.sk
http://www.facebook.com/TEDxTrnava

Lístky si stále môžete rezervovať cez formulár na oficiálnej stránke konferencie alebo si ich zakúpiť priamo v Synagóge pred začiatkom podujatia.


Podrobnosti o kultúrnom programe

Autorský projekt Zuzany Mikulcovej funguje približne rok a pol. Piesne žánrovo nedefinuje, vníma ich ako fúziu viacerých pohľadov a smerov, ale čo všetky piesne spája je istá výpoveď v textoch, ktoré píše v slovenčine. V akustickom projekte ju doprovodí Štefan Szabó na gitaru a Rolo Uškovitš na cajon. V roku 2009 získala hlavnú cenu súťaže Nové tváre slovenského jazzu.

Kapela Lost Clusters vznikla na pôde spoločnosti Eset pre odreagovanie zamestnancov a aj ako forma teambuildingu. Medzičasom sa kapela profesionalizovala a pribudli v nej aj skúsení hudboníci. V sobotu ju uvidíte v kožených bundách hrať v zostave Miroslav Trnka, El Nino Komárik, Jano Adamek, Petr Schredl (Koňýk zo Zóny A) a Peci Uherčík.

Neformálna konferencia TEDxTrnava je organizovaná dobrovoľníkmi v spolupráci s občianskym združením Publikum.sk, Galériou Jána Koniarka a s podporou partnerov: SWAN, tlačiareň Bright, Hotel Empire, Hotel Impiq, dovozca kávy In Ideas, vinárstvo LK Krasňaský, YourChoice, FMK UCM v Trnave a Kníhkupectvo AF. Projekt mediálne podporili Trnava-live.sk, mesto Trnava, Trnavsko a Rádio-FM.

Tlačová správa OZ Publikum

Lokalita

GPS:
N 48.37802906841824 / E 17.590008082556096

20.11.2014 16:53

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová