Mesto Trnava

Mesto Trnava Vás srdečne pozýva na Dni zdravia 2017

Dni zdravia – Dni zdravého mesta Trnava patria k tradičným podujatiam, ktorých cieľom je inšpirovať ľudí k zdravému životnému štýlu a prebratiu zodpovednosti za svoj zdravotný stav. Aj tento rok 12. – 18. júna 2017 organizuje Mesto Trnava podujatie, ktoré je zamerané na zlepšenie kvality života.


 

Súčasťou programu je športový deň a tvorivý workshop pre deti, pochod zdravia seniorov, ako aj ukážka správneho prevedenia cvikov či športové súťaže. Okrem fyzických aktivít sa návštevníci stretnú aj s poradenstvom, preventívnym vyšetrením spojeným s meraním tlaku, ukážkou prvej pomoci, môžu sledovať meranie elektrosmogu či prednášky o komunitnej záhrade. Do podujatia sa zapoja aj mladí gymnazisti, ktorí 15. júna 2017 solidárne darujú krv pod názvom Kvapka športového gymnázia.

Okrem mnohých sprievodných aktivít budú v rámci zdravého stravovania pripravované liečivé čaje a zdravé jedlá. Bohatý program ponúka širokú paletu pre všetky vekové kategórie, rôzne záujmy či zamerania v otázkach zdravého životného štýlu.

 

 

 

6.6.2017 12:52

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?