Mesto Trnava

Ocenenie pre Igora Kelešiho za aktívne presadzovanie sociálneho zabezpečenia obecných a mestských polícií

Prezident Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenska Ján Andrejko odovzdal pred niekoľkými dňami na sneme združenia náčelníkovi Mestskej polície mesta Trnavy Igorovi Kelešimu poďakovanie za mimoriadne aktívny prístup pri presadzovaní sociálneho zabezpečenia obecných a mestských polícií.
Aj jeho zásluhou budú bývalí obecní a mestskí policajti, ktorí dovŕšili vek 56 rokov a v polícii odpracovali najmenej 25 rokov, dostávať príspevok vo forme osobitného sociálneho poistenia. Cieľom tohto opatrenia je prispieť k zlepšeniu sociálnej situácie príslušníkov polície v preddôchodkovom veku a motivovať ďalších záujemcov o toto povolanie.
Na sneme boli udelené dvadsiatim ôsmim obecným a mestským policajtom ocenenia za záchranu života. Člen prezídia Združenia náčelníkov obecných a mestských polícií Slovenska Igor Keleši bol na zvolený za 1. viceprezidenta tejto organizácie. „Potvrdenie vo funkcii na ďalšie štyri roky vnímam ako vyjadrenie dôvery, ktorú si veľmi vážim. Mojou úlohou bude i naďalej kontakt s médiami aj ministerstvom a  presadzovanie záujmov našej profesijnej organizácie,“ povedal I. Keleši.


 

4.12.2019 18:21

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?