Mesto Trnava

Oceňovaná komédia Nenávidím v Berlineri


Po úspechu s predstavením Rum a vodka prichádza divadlo Kontra do Trnavy s ďalšou hrou. Nenávidím je komédia, pri ktorej sa budete smiať tak, až budete plakať! Na festivale Kremnické gagy získala v roku 2013 ocenenie pre objav roka – Cenu Stana Radiča.
Či to, čo vidíš dookola seba, Ťa ubíja, znervózňuje, uráža a zlostí? Ak áno, nie si sám! Príď a vypočuj si intímnu spoveď Adama Mňaučiaka, frustrovaného inteligenta - lúzra, v prvom slovenskom naštudovaní tragikomédie Marka Koterského, poľského špecialistu na šibeničný humor, ostrú satiru a výstižnú kritiku našej každodennosti. Kultová hra, ktorá ťa doslova priklincuje k sedadlám a zaručí, že ti ešte dlho ostane v pamäti.
V réžii Klaudyny Rozhin sa opäť predstaví Peter Čižmár. Divadelné predstavenie Nenávidím prebehne v utorok 11. novembra o 19:00 v dočasnom kultúrnom priestore Berliner na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Kapacita priestoru je 50 miest. Lístky si môžete kúpiť priamo na mieste, alebo si ich môžete zarezervovať na emailovej adrese rezervacie@malyberlin.sk.

Podrobnosti o podujatí nájdete v udalosti na facebooku .

Dočasný kultúrny priestor Berliner sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať pokým sa neotvorí kultúrne centrum Malý Berlín.

Informácie o programe dočasného kultúrneho centra Berliner nájdete na adresách:
www.malyberlin.sk

  facebook.com/MalyBerlin


Zväčšiť mapu

Tlačová správa OZ Publikum

7.11.2014 14:19

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová