Mesto Trnava

PechaKucha Night v Trnave aj s víťazom Trienále plagátu Trnava

Podujatie PechaKucha Night prináša do Trnavy opäť pestrý výber slovenských umelcov. Na 6. evente vystúpia najmä tí spojení s grafickým dizajnom a ilustráciou. Podujatie tak predstavuje ďalšiu spoluprácu s medzinárodným Trienále plagátu Trnava.

V stredu 28. novembra vystúpi v Kopplovej vile v Trnave jedenásť hostí, ktorí predstavia svoju tvorbu a prostredníctvom dvadsiatich obrázkov ukážu, čím sa v nej zaoberajú.

Na PechaKucha Night vol. 6. vystúpia ilustrátori Dagmara Tragorová, Adam Belis, Klára Pitlová či Viliam Slaminka, ktorý je na scéne známy aj komiksovou tvorbou. Z maliarov sa predstavia Dominika Žáková, Alexandra Barth či Asot Haas. Grafický dizajn zastúpia Matúš Kucharovič a oceňovaný tvorca Dušan Junek, ktorý na tomto ročníku Trienále plagátu Trnava vyhral prvé miesto v kategórii profesionálov. Na podujatí uvedieme aj šperkárku Janu Kadlečíkovú a Adama Berku z kníhkupectva 82 b?ok&design shop.

PechaKucha Night vol. 6. organizuje OZ Publikum.sk s podporou Galérie Jána Koniarka, Trnavského samosprávneho kraja a mediálnych partnerov Mesto Trnava, a Trnava-live.sk.

PechaKucha Night Trnava vol. 6
28. novembra od 19:30
Kopplova vila GJK na Zelenom kríčkuViac informácii nájdete na:

Event na Facebook.com:

 

26.11.2012 11:34

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah