Mesto Trnava

Piknik ako z rozprávky bude už túto nedeľu

Užite si príjemnú nedeľu s celou rodinou a priateľmi na Trnavskom pikniku 2. augusta od 14.00 h do 20.00 h v Parku pri Kalvárii. A nebude hocaký, ale priam rozprávkový!

Rozprávkový piknik na Kalvárii vás vtiahne do sveta fantázie a dobrodružstva. Priestor parku pretvoríme na krajinu za siedmimi horami a dolinami. Priamo pred vašimi zrakmi ožijú hrdinovia z obľúbených knižiek a bájnych príbehov. Zoznámite sa s Donom Quijotom, odhalíte skrýšu Robina Hooda a jeho družiny. Pripijete si chutnou limonádou s vždy kamarátskym a výrečným Vikingom alebo sa spýtate, aké je to ,,žiť si na vysokej nohe” chodúlistu a šaška Fjodora.

Deti sa zabavia interaktívnymi príbehmi a oddýchnu si pri kreatívnych činnostiach vo workshopoch. Užijú si divadielko z dielne Kráľovstva na povale, alebo budú tajiť dych od napätia pri čítaní rozprávok s Braňom Mosným z Divadla Jána Palárika. Zároveň si môžu odniesť suvenír – knižku z čitateľského brlohu, ktorý prichystá Knižnica Juraja Fándlyho.

Určite oceníte aj oddychové zóny, hamaky, bohaté občerstvenie a osvieženie formou tradičných a netradičných pokrmov i nápojov. Vašu zvedavú náturu zasýti Emília Valachovičová s prednáškou o Kalvárii a príjemnou bodkou za celým dňom bude hudobník Peter Adamov.

Vyčarujeme vám piknik ako z rozprávky!

TS Zaži v Trnave

28.7.2020 14:19

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?