Mesto Trnava

Počet používateľov trnavského bikesharingu Arboria bike tento mesiac prekročil tisícku. Zaregistrovať sa bude dať aj v nedeľu 23. júna na Trnavskom pikniku

Pre každého, kto ešte nepatrí k používateľom mestských zdieľaných elektrobicyklov Arboria bike, a chcel by to čo najrýchlejšie zmeniť, máme dobrú správu – zaregistrovať sa bude možné aj v nedeľu 23. júna 2019 na podujatí Trnavský piknik. Priamo na kalvárii nájdu záujemcovia stánok Mesta Trnava, kde sa môžu prihlásiť, uhradiť poplatok a podpísať zmluvu.

Okrem toho je registrácia možná každý pracovný deň počas úradných hodín v Kancelárii prvého kontaktu na Mestskom úrade v Trnave na Trhovej 3.

Trnavský systém zdieľaných elektrobicyklov sa teší veľkému záujmu. V júni prekročil počet zaregistrovaných používateľov tisícku, pričom množstvo výpožičiek za deň rastie každým k dňom. Za včerajšok – 21. júna 2019 – to bolo 789 výpožičiek. V teréne je momentálne osemdesiat elektrobicyklov.


Prvá registrácia mimo stien mestského úradu bola možná tento rok v máji na Trnavskom rínku. Túto príležitosť využilo množstvo ľudí, veľký záujem očakávame aj počas nedeľného Trnavského pikniku. 

21.6.2019 10:19

Komentárov: 0

 

Kľúčové slová

Chcete vedieť, čo je nové?