Mesto Trnava

Pomôžte Trnave vyhrať ihrisko a vyhrajte skvelé ceny každý týždeň

V súťaži o detské ihrisko Žihadielko ide do tuhého. Trnava tento rok súťaží v novej kategórii pre mestá, ktoré už roku 2016 a 2017 zvíťazili, a hoci sme niekoľko dní boli na prvom mieste, konkurencia nespí. Vyhrávajú prvé dve mestá a ani na aktuálnom druhom mieste nemáme ešte nič isté. Súťaž trvá až do 28. februára.
Detských ihrísk nie je nikdy dosť a veríme, že aj druhé ihrisko s motívom včielky Maje a jej kamarátov prinesie trnavským deťom veľa radosti a zábavy.

Rozhodli sme sa preto povzbudiť Trnavčanov k vyššej účasti na hlasovaní. Každý, kto nám pošle screenshot svojho hlasovania na zihadielko.sk, bude zaradený do losovania o skvelé ceny.

Každý týždeň súťažíme o tri výherné balíčky:

  1. 1x parkovacia karta v meste Trnava do Zóny A v hodnote 400 €  + 2x vstupenka do Kina Hviezda na ľubovoľné predstavenie +  darčeky od Mesta Trnava
     
  2. 1x víkendový pobyt pre dve osoby v areáli Jazierce + 2x vstupenka do Kina Hviezda na ľubovoľné predstavenie +  darčeky od Mesta Trnava
     
  3. 2x vstupenka na Radničné hry 2018  + 2x vstupenka do Kina Hviezda na ľubovoľné predstavenie +  darčeky od Mesta Trnava

 


Ako urobiť screenshot: na zihadielko.sk kliknite na svoje meno a spravte fotku obrazovky.

Pravidlá súťaže:

1.     Zahlasujte za Trnavu v súťaži Žihadielko na zihadielko.sk. Kliknite na svoje meno a spravte screenshot (fotografiu obrazovky) so štatistikou vášho hlasovania. Obrázok nám pošlite na adresu sutaz@trnava.sk.

2.     Do losovania budú zaradení iba súťažiaci, ktorí hlasovali v danom týždni výhradne za Trnavu, pričom jej udelili minimálne päť hlasov.

3.     Ostávajú nám tri hlasovacie týždne (12. – 18. februára, 19. – 25. februára a posledný, krátky hlasovací týždeň 26. – 28. februára). Po každom ukončenom hlasovacom týždni (19. 2., 26. 2. a 1. 3.) vylosuje primátor Mesta Trnava Peter Bročka, príp. jeho zástupca troch výhercov, ktorí si rozdelia tri výherné balíčky uvedené vyššie.

4.     Súťaže sa môžu zúčastniť Trnavčania aj obyvatelia iných miest a obcí.

5.     Organizátorom súťaže je Mesto Trnava, Hlavná 1, 917 71 Trnava, IČO: 00313114.

6.     V prípade, že sa výhercom stane osoba mladšia než 18 rokov alebo osoba bez spôsobilosti na právne úkony alebo osoba s obmedzenou právnou spôsobilosťou na právne úkony, výhra bude odovzdaná jej zákonnému, resp. právnemu zástupcovi po preukázaní oprávnenia zástupcu konať v mene zastúpeného výhercu.

7.     Účastníci súťaže súhlasia so spracovaním a použitím svojich osobných údajov v rozsahu (meno, priezvisko, e-mailová adresa) v súlade s §11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov pre účely účasti v súťaži na trnava.sk a zároveň vyhlasujú, že uvedené údaje sú pravdivé a poskytované dobrovoľne. Mesto Trnava sa zaväzuje predmetné osobné údaje zlikvidovať, ak účel spracúvania skončí, t. j.po ukončení súťaže 1. apríla 2018.

8.     Výhra v súťaži nie je právne nárokovateľná. Odovzdanie výherných balíčkov sa uskutoční na radnici (Hlavná 1, Trnava) spôsobom, ktorý bude výhercom oznámený e-mailom.

9.     Zo súťaže sú vylúčení zamestnanci Mesta Trnava a ich rodinní príslušníci.

 

Špeciálna záverečná výhra:

Pokiaľ Trnava získa tento rok detské ihrisko Žihadielko (či už sa umiestnime na prvom alebo druhom mieste), uskutočníme po vyhlásení oficiálnych výsledkov na zihadielko.sk ešte jedno špeciálne losovanie.
Zo všetkých účastníkov našej súťaže vyžrebujeme jedného výhercu a potešíme jeho chuťové poháriky: získa totiž kokosový cheesecake a vstup na jarný festival vín Víno Tirnavia.

 

Vyhrajme ihrisko pre naše deti!

>> HLASUJEME ZA TRNAVU KAŽDÝ DEŇ <<

 


Aktuálny stav hlasovania 12. februára 2018. (zdroj: zihadielko.sk)

12.2.2018 18:35

Komentárov: 0

 

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová