Mesto Trnava

Potrebujete zabezpečiť potraviny či lieky? Nákupná linka mesta je pred sviatkami k dispozícii ešte dnes a zajtra

Telefónna linka Mesta Trnava s číslom 033/32 36 173 je aj v stredu a vo štvrtok pred Veľkou nocou k dispozícii ľuďom, ktorí zo zdravotných či iných závažných dôvodov nemôžu ísť sami na nákup či po lieky. Zamestnanci odboru sociálneho Mestského úradu v Trnave zabezpečujú túto službu pre osamelo žijúcich seniorov, ľudí so zdravotným znevýhodnením, osamelých rodičov s deťmi a ľudí v karanténe.

Na linku je možné telefonovať medzi 9. a 11. hodinou. Je potrebné si vopred premyslieť, čo budete potrebovať nakúpiť na ďalšie dni (potraviny, drogériu či lieky).
Budeme sa pýtať na vaše meno, adresu, číslo domu, resp. bytu, poschodie a fakt, či ste v karanténe. Je potrebné informovať nás, ak máte potravinovú alergiu či intoleranciu.
Výber konkrétnych značiek výrobkov v obchodnej prevádzke je na uvážení zamestnancov MsÚ zabezpečujúcich nákup. Suma za tašku bude v cene nákupu.
Za nákup zaplatíte až po doručení na základe pokladničného bloku. Platba je možná iba v hotovosti. Peniaze nikomu nedávajte vopred.

Nákupná linka bude po veľkonočných sviatkoch k dispozícii opäť od utorka 14. apríla 2020 v bežnom režime (v pracovných dňoch medzi 9.00 a 11.00 hod.).

Viac informácií o nákupnej linke Mesta Trnava
033/32 36 173

8.4.2020 10:37

Komentárov: 0

 

Kľúčové slová