Mesto Trnava

Pozvánka na druhé stretnutie pri bylinkách a čajoch o péci

Druhé stretnutie kurzu Bylinky a čaje o péci sa uskutoční vo štvrtok 15. marca o 17. hodine v zasadacej miestnosti na Trhovej ulici 2. Venované bude jarnému posilňovaniu imunity, doplňovaniu vitamínov a minerálov, správnemu pitnému režimu a očiste organizmu.
„Čo môže byť krajšie ako prekrásne rozkvitnutá záhradka – balzam na oči aj dušu. Lenže, aby bola záhradka krásna, musíme sa o ňu starať,“ prihovára sa záujemcom prostredníctvom metafory lektorka kurzu Margita Drobná a pokračuje: „Náš organizmus je v úzkom vzťahu s prírodou, ktorá nás obklopuje. Po zimnom období sme vyčerpaní. Naše telo, podobne ako záhradka, potrebuje pomoc. Posilniť imunitu – pokopať, doplniť vitamíny a minerály – pohnojiť, dostatočný pitný režim – poliať, a nakoniec aj očistiť – pretrhať burinu. Ale opäť upozorňujem, že nie je všetko vhodné pre každého, bylinky sú drogy a treba sa poradiť aj s lekárom.“
Podujatie pripravuje Kancelária Zdravé mesto Trnava v spolupráci s miestnou pobočkou Ligy proti reumatizmu na Slovensku. Vstup voľný.

12.3.2012 1:24

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Kľúčové slová