Mesto Trnava

Pozývame všetky deti na veľkú fašiangovú veselicu

Bolo by to v poriadku, keby sa na fašiangy zabávali a plesali iba dospelí, a deti by si zatiaľ robili domáce úlohy? Z rozprávok vieme, že sa medzi nami nájdu aj takí dospeláci, ktorí sa idú zabávať a deťom prikážu, aby doma zatiaľ preberali šošovicu zmiešanú s makom. Mestská samospráva chce predísť takýmto neprávostiam, preto aj tento rok pripravila pre všetky deti poriadnu Detskú fašiangovú veselicu, ktorá sa uskutoční 10. februára o 15. hodine v Mestskej športovej hale.
Ani toto veselé popoludnie sa však bez úloh a súťaží celkom nezaobíde. Žiadny strach, nebude to preberanie hrachu či šošovice alebo iné zložité matematické príklady, ale iba zábava a hravé súťaženie. Po úspešnom prekonaní sedemnástich stanovísk s rôznymi úlohami pre menších aj väčších, na deti čakajú milé darčeky. A keď sa súťažiaci trochu unavia, na parket vybehnú tanečníci z Candy clubu, ktorí predvedú ukážku zo svojej najnovšej tanečnej rozprávky Labutia princezná na motívy Walta Disneyho, a po nich vystúpi aj detská tanečná skupina Baby’s v štýle latino pod vedením Jany Ondríkovej. Na veselici nebude chýbať ani hudba a tanec vo voľnom štýle, aby sa všetci mohli do chuti vyblázniť a vyskákať.
Pretože zábava bude fašiangová, deti môžu prísť v kostýmoch alebo v maskách, ale nie je to podmienka. Vstup je voľný.
Srdečne všetky deti pozývame a prajeme im príjemné nedeľné fašiangové popoludnie.

1.2.2013 14:13

Komentáre: 2

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Zabudli ste v článku napísať, že rodičia čo majú druhé dieťa pár-dňové a spiace v kočíku nie sú vítaní. Takže zostáva iba poslať staršie dieťa samé po obrovskom priestore po disciplínach alebo vytiahnuť menšie spiace dieťa z kočíka a nosiť ho a riskovať zobudenie, inak "nabehnú" dve nočné mory a budú vykazovať rodiča s kočíkom na chodbu. S takýmto otrasným prístupom som sa ešte nestretol a týmto zdravím obe odfarbené "akožeorganizátorky".

Marián P

10.2.2013 19:50

 

Dobry den,
mam otazocku...Je tam bezbarierovy pristup?Myslim, ci sa da vojst spodnymi dverami priamo na hraciu plochu...
Dakujem za odpoved!

Veronika Savarová

8.2.2013 16:58

 

Kľúčové slová