Mesto Trnava

Prednáška o bezpečnosti na podujatiach s Michalom Kaščákom

Prednáška o komplexnej bezpečnosti na kultúrnych, spoločenských a športových podujatiach (nie len o SBS) sa uskutoční tento štvrtok 29. októbra od 18.00 h v Berlineri na Pekárskej 40. Dozviete sa, aké povinnosti vyplývajú organizátorom zo zákona, aká je dobrá prax doma i v zahraničí.
Porozprávať o tejto dôležitej a často zanedbávanej téme nám prídu Martin Královič, bezpečnostný konzultant a Michal Kaščák, riaditeľ festivalu Pohoda.


Martin Královič

Pochádza z Trnavy. Študoval na Fakulte Managementu UK v Bratislave a momentálne dokončuje štúdium v odbore Crowd Safety Management na Buckinghamshire New University vo Veľkej Británii. Je majiteľom a riaditeľom bezpečnostnej agentúry, ktorá sa zameriava na koncerty, festivaly a pohyb veľkého počtu osôb. Každoročne manažuje na festivale Pohoda v Trenčíne viac ako 600 dobrovoľníkov.


Michal Kaščák

V 13 rokoch založil hudobnú kapelu Bez ladu a skladu, ktorá s prestávkami funguje dodnes. Vyštudoval zemepis a matematiku na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave. V roku 1997 založil hudobný festival Pohoda, ktorý vypracoval na najväčší a najúspešnejší hudobný festival na Slovensku. Popri tom zložil hudbu k trom filmom, či uvádzal reláciu o rockovej hudbe.


Prednášku nájdete aj na www.facebook.com .

Podujatie je súčasťou vzdelávacieho programu PUBLIKUM PRO, ktorý realizuje občianske združenie Publikum.sk s finančnou podporou Nadácie Eset. Cieľom projektu je pomocou prednášok, workshopov a seminárov pomôcť kultúrnej a umeleckej scéne v Trnave rásť a napredovať.

Tlačová správa: OZ Publikum

Lokalita

GPS:
N 48.37890558734804 / E 17.586295905279485

28.10.2015 15:40

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová