Mesto Trnava

Príďte sa odreagovať a zabaviť na Žarty bokom

Obľúbená stand-up comedy show Žarty bokom sa v kine Hviezda uskutoční túto stredu 7. októbra. Skvelý humor si pre vás pripravujú známe, trnavským vetrom ošľahané tváre, ale neostane tentoraz len pri nich. Po prvýkrát sa v Trnave predstaví aj Docent, aktuálne známy najmä vďaka vystupovaniu v českej televíznej show Na stojáka.

Na siedmom vydaní Žartov bokom vystúpia Miroslav Ardon, Antonios Vlachou, Marek Kramara, Henrich Fačkovec, Daniel Čistý a Milan Sedliak, ktorého si predstavíme podrobnejšie. O hudobné prestávky sa postará rovnako obľúbený spevák, gitarista a trubkár Peter Letovanec.

Ostrieľaný stand-upový štamgast Milan Sedliak a.k.a. DOCENT aktuálne píše dejiny najmä v Českej republike, kde je najčastejšie vystupujúcim Slovákom v šou Na stojáka. V Bratislave vystupuje tiež, najčastejšie z MHD v sprievode revízorov. Do Trnavy ide s jasným cieľom rozosmiať a nedostať ďalšiu pokutu.

Podrobnosti o podujatí a jednotlivých vystupujúcich nájdete na adrese
www.facebook.com 

Lístky na Žarty bokom si už teraz môžete zakúpiť v pokladni Kina Hviezda. Začiatok podujatia bude o 19.00 h. Vstupné 3 Eurá.

Tlačová správa: OZ Publikum

Lokalita

GPS:
N 48.37509297637372 / E 17.588806452917424

5.10.2015 10:01

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová