Mesto Trnava

Príďte spolu s deťmi rozlúsknuť novú záhadu detektíva Kluzó

V poslednú letnú nedeľu pozýva kultúrne centrum Malý Berlín na Štefánikovej 4 dobre sa naladiť na nový školský rok v spoločnosti obľúbeného divadla Kapor na scéne. Príďte sa  o 15.00 h pozrieť, či sa známemu detektívovi podarí s pomocou detí vyriešiť doposiaľ neznámu záhadu.

Kapor na scéne je divadelno-improvizačné zoskupenie zo Žiliny, ktoré vzniklo v roku 2009. Vo svojich netradičných verziách rozprávok si zábavnou a nenútenou formou s deťmi pripomínajú základné návyky slušného správania, zdravého životného štýlu, dopravnej výchovy a pomáhajú tiež budovať pozitívny vzťah k prírode a zvieratkám. Keďže sú ich začiatky pevne späté s divadelnou improvizáciou, nie je nič, čo by ich vedeli počas predstavenia prekvapiť – ani veľmi aktívne publikum. Vďaka tomu si ich predstavenia vždy dobre užijú deti aj ich rodičia.

Bude inšpektor Kluzó tentoraz v pátraní po zlodejovi úspešný? To sa dozviete v komediálnej rodinnej rozprávke plnej vtipu, napätia a sympatickej nešikovnosti samotného inšpektora. Rozprávka, ktorá sa bude hrať v češtine a slovenčine, je vhodná pre deti od 3 rokov. Vstupné na predstavenie je 2 € a vstupenky sa dajú zakúpiť online.

Predstavenie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2019. Mesto Trnava je partnerom projektu.

28.8.2019 11:53

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?