Mesto Trnava

Príďte v nedeľu povzbudiť Petra Sagana a ďalších súťažiacich v pretekoch Okolo Slovenska

Už zajtra, v nedeľu 19. septembra, sa v Trnave rozhodne o víťazovi pretekov Okolo Slovenska. Medzi súťažiacimi, ktorí majú za sebou už stovky kilometrov na ceste z Košíc, je aj hviezda domácej i svetovej cyklistiky Peter Sagan. Preteky bude naživo prenášať televízia Eurosport, nad mestom sa bude vznášať jej vrtuľník.

Pre všetkých športových fanúšikov bude na Trojičnom námestí od 13. hodiny pripravený pestrý sprievodný program. Čaká nás Hudba z Marsu a ďalšie hudobné vystúpenia, stánky partnerov aj tombola. Okolo 14.30 h spoločne privítame pretekárov v cieli.

Trasa pretekov:

Pelotón vojde do Trnavy zo Zavaru po západnom obchvate po 13.30 h, po Špačinskej,  Rybníkovej a Štefánikovej sa dostane do centra mesta, ktoré opustí cez Radlinského, bude pokračovať na Študentskú, Jána Bottu a Štefana Moyzesa a vyjde z mesta po Ružindolskej (červená línia na mape).
Po prejazde Borovou, Dlhou, Košolnou, Suchou nad Parnou a Zvončínom sa vráti po Suchovskej naspäť do Trnavy. Cez Trstínsku a Šrobárovu prejde do cieľa na Štefánikovej okolo 14.30 h (modrá línia na mape).


>>> Zmeny dopravy počas piatka a nedele <<<
 

Videopozvánka na 4. etapu + vizualizácia trasy:

18.9.2021 14:49

Komentárov: 0

 

Kľúčové slová