Mesto Trnava

Príďte zajtra večer do divadla. Možno príde aj Makar

Pozná ho celá Trnava. Mnohí Trnavčania stále majú v živej pamäti jeho piesne, literárne príbehy a neopakovateľný charakteristický humor. Mnohí stále podvedome čakajú, že sa opäť vynorí spoza rohu na bicykli alebo znova začujú jeho hlas na niektorom z trnavských kultúrnych podujatí. Aj preto sa jeho priatelia a známi stretnú v sobotu večer o 21. hodine v Zrkadlovej sále Divadla Jána Palárika, aby si spoločne zaspomínali na to najkrajšie, čo spolu zažili. A ktovie, možno naozaj príde aj Makar...

Makarovi priatelia v spolupráci s Divadlom Jána Palárika a Knižnicou Juraja Fándlyho v Trnave si vás dovoľujú pozvať na spomienkový program na Mariána „Makara“ Mrvu s názvom MOŽNO PRÍDE AJ MAKAR, ktorý sa uskutoční v sobotu 16. novembra o 21. hodine v Zrkadlovej sieni Divadla Jána Palárika v rámci podujatia Noc divadiel.
Účinkujú hudobné skupiny Old boys jazz band, Bonzo Resonators.
Na Makara spomínajú Karol Bodorik, Peter Dobák, Peter Horváth, Eva Jarábková, Pavol Tomašovič a ich hostia Emília Babková, Benjamína Jakubáčová, Ján Ozábal, Bohuš Szegényi, Benjamím Škreko a ďalší.

Foto: eu

15.11.2013 15:24

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte
Chcete vedieť, čo je nové?