Mesto Trnava

Prihlasovanie projektov do podujatia Naše Mesto 2015 je predĺžené do 12. apríla

Trnavská mestská samospráva sa so svojimi zamestnancami aj tento rok zapojí do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku s názvom Naše Mesto, aby sa spoločne s ďalšími Trnavčanmi podieľala na skrášľovaní našej Trnavy a pomohla tým, ktorí to potrebujú. Podujatie, ktoré organizuje Nadácia Pontis, sa uskutoční od 11. do 13. júna vo viacerých slovenských mestách, preto, ak máte nápad, ako by vám mohli dobrovoľníci počas Nášho Mesta pomôcť, určite ho neodkladajte do šuplíka. Prihlasovanie projektov bolo predĺžené do 12. apríla 2015.
Súčasťou Nášho Mesta sa môžete tento rok stať aj vy:

 • Chceli by ste s kolegami skrášliť okolie alebo pomôcť tým, ktorí to potrebujú? Ukážte, že aj vašej firme záleží na meste, v ktorom podniká. Prihlásiť sa môžete do 12. apríla 2015.
 • Chcete niečo v svojom okolí vylepšiť? Navrhnite aktivitu pre dobrovoľníkov a prihláste svoj projekt do 12. apríla 2015.
  Aktivity si môžu navrhnúť neziskové organizácie, občianske združenia, domovy sociálnych služieb, chránené dielne, základné, stredné a materské školy, centrá voľného času a materské centrá, nadácie, mestá, mestské rozpočtové či príspevkové organizácie zo zapojených miest, občianske iniciatívy alebo fyzické osoby, ktoré budú následne zodpovedať za ich realizáciu a koordináciu dobrovoľníkov na mieste.
  O účasť sa nemôžu uchádzať podnikatelia, organizácie podporujúce politické strany alebo hnutia. Výstupy aktivít nemôžu slúžiť na súkromné účely, ale majú slúžiť na prospech iným a komunite.
  Aktivity na prospech súkromných škôl a škôlok môžu byť zaradené do podujatia, ale nebudú podporené grantom.
 • Staňte sa dobrovoľníkom a prihláste sa do jednej z aktivít v Našom Meste. Prihlasovanie spustíme od 5. mája do 1. júna 2015.
   

Fotografie z podujatia Naše Mesto 2014:


Dobrovoľníci na Botanickej ulici


Basebalisti si zveľaďujú svoj areál na Cukrovej ulici


Dobrovoľníci čistili okolie záhradkárskej osady v Kamennom mlyne


Maľovanie oplotenia základnej školy na Spartakovskej ulici


Dobrovoľníci v útulku

Lokalita

GPS:
N 48.376945869705374 / E 17.585566344427434

31.3.2015 10:23

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Kľúčové slová