Mesto Trnava

Prijímame prihlášky na Májový kvet 2013

Obľúbený trnavský kvetinový rínok na Trojičnom námestí s názvom Májový kvet sa tento rok uskutoční 9. a 10. mája v inovovanej podobe. Ponuka letničiek, trvaliek, skalničiek, citrusov a iných subtropických rastlín, sukulentov, aromatických bylín, dekoračných a úžitkových predmetov bude rozšírená aj o zeleninové planty, záhradnú techniku a okrasné aj úžitkové dreviny, ktoré budú sústredené v priestore medzi obchodným domom Jednota a Domom kultúry Tirnavia. Záujemcovia o prezentáciu svojich výpestkov alebo výrobkov sa môžu prihlásiť do 15. apríla prostredníctvom nižšie uvedených formulárov.
Vzhľadom na to, že Májový kvet každoročne uskutočňuje pri príležitosti Dňa matiek, zdôraznený bude opäť aj jeho kultúrnospoločenský a osvetový charakter. Nebudú chýbať ani odborné poradenské služby, podujatia knižnice pre mamičky s deťmi a keramické tvorivé dielne, v ktorých si budú môcť deti vyrobiť darček pre mamičku.
Ak máte záujem propagovať počas týchto dní svoje produkty a služby v oblasti pestovania kvetov, kvety, skalničky, trvalky, dreviny, subtropické rastliny, jarné cibuľoviny, dekoračné a úžitkové predmety v súvislosti s kvetmi do bytu aj záhrady, záhradnú techniku, zeleninové planty, okrasné a úžitkové dreviny alebo záhradnú keramiku, môžete sa prihlásiť na č. tel.: 033 32 36 168, e-mail: maria.peciarova@trnava.sk
Termín uzatvorenia prihlášok je 15. apríl 2013.

Organizátormi podujatia sú Mesto Trnava, agentúra MediaFlash a ďalšie inštitúcie a organizácie.

Fotogalériu z predchádzajúceho ročníka si môžete v súvisiacom obsahu.

7.3.2013 18:10

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová

 
Chcete vedieť, čo je nové?