Mesto Trnava

Prijímame prihlášky na piaty ročník trnavského kvetinového rínku Májový kvet 2014

Piaty ročník trnavského kvetinového rínku Májový kvet 2014 sa uskutoční 15. a 16. mája na Trojičnom námestí. Toto podujatie tematicky zamerané na Deň matiek a spojené s predajom rezaných aj črepníkových kvetov, priesad, záhradnej techniky a bytových či záhradných doplnkov, sa už stalo pevnou súčasťou spektra kultúrnospoločenských udalostí v Trnave a jeho obľúbenosť z roka na rok rastie. Historické centrum mesta s pestrofarebnou záplavou najrôznejších letničiek a trvaliek priláka každoročne nielen Trnavčanov, ale aj návštevníkov zo širokého okolia. Májový kvet v Trnave sa preto stal aj súčasťou kalendára podujatí propagovaných prostredníctvom portálov cestovného ruchu.
Okrem predaja kvetov a doplnkov ožije Trojičné námestie aktivitami v réžii Knižnice Juraja Fándlyho a trnavskej Mestskej televízie, nebudú chýbať ani žiadané poradenské služby v oblasti starostlivosti o kvety a záhradu, praktické návody na pestovanie rôznych druhov kvetov, keramické a maliarske tvorivé dielne pre deti a populárne premaľovávanie detských tváričiek na obľúbené zvieratká alebo rozprávkové bytosti.
Novinkou nielen v rámci histórie Májového kvetu, ale zaiste aj v novodobej histórii nášho mesta bude nevšedné prekvapenie vo veľkom štýle pred Divadlom Jána Palárika, na ktorom sa budú podieľať viaceré trnavské firmy. Viac však zatiaľ neprezradíme a držíme palce, aby bol pri realizácii idey v ideálnej súhre ľudský faktor s nevyhnutnými realizačnými podmienkami vis maior... :)

Všetci pestovatelia, remeselníci a predajcovia, ktorí by radi obohatili Májový kvet 2014 svojou ponukou a spĺňajú zákonné podmienky, sú vítaní. Uzávierka podávania prihlášok je 30. apríla 2014 (vrátane).

  Prihláška
  Organizačné zabezpečenie
  Cenník

Organizátorom Májového kvetu 2014 je Mesto Trnava v spolupráci s agentúrou MediaFlash.Zväčšiť mapu

5.3.2014 14:53

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová