Mesto Trnava

Trnava bude opäť mestom hier a zábavy na obľúbenom podujatí FestHry

Na jedinečnú obrovskú herňu so stovkami moderných spoločenských hier, nafukovacími atrakciami, stolnými futbalmi, hokejmi, stavebnicami a hračkami sa zmení Mestská športová hala v dňoch 7. – 9. februára počas piateho ročníka festivalu hier a zábavy známeho pod názvom FestHry Trnava.
Obľúbené spoločensko-herné podujatie s neopakovateľnou atmosférou plnou úsmevov, výhier aj prehier, ale hlavne dobrej nálady je určené prioritne deťom, rodičom, starým rodičom a mladým, ktorí sú ochotní vymeniť nejakú tú hodinku pri počítači za čas strávený v spoločnosti svojich blízkych a kamarátov. Pri spoločnom stole sa tentokrát nebudú servírovať gastronomické chody, ale chytľavé hry každého druhu.
Okrem hier pre všetky vekové kategórie bude pripravený sprievodný program v podobe nafukovacích atrakcií, detských kútikov s hrami a skladačkami pre najmenšie deti, pre študentov, mladých a rodičov stolné futbaly, air-hockey, biliard, šach, sprievodné súťaže o ceny a iné. Návštevníci budú mať aj možnosť zakúpiť si niektoré z hier na mieste, alebo odniesť ako výhru z jednej zo súťaží. Neoddeliteľnou súčasťou festivalu budú predajcovia a spoločnosti prezentujúci novinky a výrobky z rôznych oblastí zábavy, jazykového vzdelávania a hier.
Radi vás privítame v piatok 7. februára od 15. do 20. hodiny, v sobotu 8. februára od 10. do 20. hodiny a v nedeľu 9. februára od 14. do 20. hodiny. Informácie a aktuality nájdete aj na www.festhry.sk a na Facebooku .

Organizátormi podujatia sú Mestská rada mládeže v Trnave a Mesto Trnava.

foto: Mária Dravecká

24.1.2014 9:40

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová