Mesto Trnava

Trnava fandí hokeju na Trojičnom námestí

Tridsaťdva priamych prenosov zo zápasov MS 2011 v hokeji budú môcť sledovať Trnavčania a návštevníci mesta od 29. apríla do 15. mája priamo na Trojičnom námestí na veľkoplošnej obrazovke.
Každý deň budú odvysielané naživo vždy dve stretnutia. Zápasy MS 2011 sa začínajú vždy o 16.15 a o 20.15 h, fan zóna pod mestskou vežou bude otvorená denne najmenej hodinu pred popoludňajším zápasom. Súčasťou fan zóny budú aj stánky s občerstvením, lavičky na sedenie pre niekoľko stoviek divákov a stánok so suvenírmi. Nebude chýbať kultúrny program, ktorý spestria aj zaujímavé súťaže.
„Hoci Trnava možno nie je typicky hokejové mesto, veríme, že obyvatelia mesta aj návštevníci využijú túto jedinečnú možnosť fandiť slovenskému tímu spoločne na Trojičnom námestí. Naším cieľom bolo priniesť do Trnavy niečo nové, a svojou troškou aj pomôcť snahám o oživenie a zatraktívnenie života v centre,” predstavili zámer organizátori akcie Ivan Novotný a Patrik Pokorný.
Pre fanúšikov hokeja budú do 23. hodiny otvorené verejné toalety na Radlinského ulici.
Vzhľadom na zvýšenú hlučnosť počas prenosov hokejových zápasov prosia organizátori podujatia obyvateľov centra mesta o zhovievavosť a porozumenie.

27.4.2011 11:52

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte
Chcete vedieť, čo je nové?