Mesto Trnava

Trnava sa aj tento rok pridá k dobrovoľníkom na celoslovenskom podujatí Naše Mesto

Už po desiatykrát si aj tento rok zamestnanci rôznych firiem oblečú rovnaké tričká a ako dobrovoľníci budú pomáhať tam, kde je treba. Bude sa tak diať v dňoch 10. a 11. júna 2016 počas najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva na Slovensku pod názvom Naše Mesto.

Trnavská mestská samospráva a jej zamestnanci sú už pravidelnými účastníkmi tejto akcie a doteraz pomohli upraviť, skrášliť či zveľadiť viacero vecí (minulý rok vynovili detské ihrisko na Prednádraží, namaľovali plot Základnej školy s materskou školou na Spartakovskej ulici a v Materskej škole na Narcisovej ulici, vyčistili areál na Cukrovej ulici a časť Kamenného mlyna, skrášlili školský klub na Základnej škole s materskou školou na Vančurovej ulici a nezabudli ani na opustených psíkov, ktorým vylepšili dvor v trnavskom útulku novým kamienkovým povrchom).

A ako sa môžete zapojiť vy? Do 31. marca 2016 máte možnosť zaregistrovať svoju firmu na stránke www.nasemesto.sk a v júni sa môžete pustiť do práce. Okrem toho, že pomôžete druhým a spravíte niečo pre svoje okolie, budete mať príležitosť stráviť aktívny deň so svojimi kolegami a rozvíjať vzájomné vzťahy v rámci tohto netradičného a zábavného teambuildingu.

Pokiaľ ste v pozícii, že ste to práve vy, resp. vaše občianske združenie, nezisková organizácia, materské centrum, domov sociálnych služieb, škola, škôlka či iná organizácia, kto potrebuje šikovné ruky dobrovoľníkov, môžete sa prihlásiť a navrhnúť, s čím potrebujete pomôcť. Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Samozrejme, že vítaní sú aj jednotlivci, ktorí majú záujem zapojiť sa. Registrovať sa budú môcť od 5. mája.

Podujatie je súčasťou Maratónu dobrovoľníctva, ktorý sa koná od 8. do 11. júna. Postavme spolu naše mesto na nohy!

29.3.2016 13:39

Komentárov: 0

 

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová