Mesto Trnava

Trnavský piknik prinesie exkluzívne atrakcie

Trnavský piknik sa zaradil medzi podujatia, ktoré obľubujú všetky vekové kategórie Trnavčanov. Ten tohtoročný budete mať možnosť zažiť v areáli kúpaliska Kamenný mlyn 21. mája 2017 od 13.00 hod.

Základnou pohnútkou k vzniku tejto akcie bolo podnietiť obyvateľov k stretávaniu a oživiť verejný priestor. Niektoré miesta mali Trnavčania „zaškatuľkované“ ako nepoužiteľný priestor a odrazu vďaka podujatiu Trnavský piknik tieto priestory objavili nanovo – Ružový park, Botanickú záhradu či park pri Kalvárii. Tento rok chceme rozšíriť ponuku týchto miest, preto sme sa rozhodli pripraviť piknik v priestoroch kúpaliska Kamenný mlyn. Tento veľkorysý priestor ponúka prírodnú scenériu aj vodnú plochu, ktorá sa špeciálne na toto podujatie napustí.

O hudobný program sa postará pôvabné ženské trio Paper Moon Trio. Pre deti je pripravené krásne a veselé predstavenie Príbeh rytiera a zábavné rytierske hry v podaní divadla Teáter Komika. Bude sa konať aj tradičná súťaž o najlepší trnavský koláč, v ktorej na vás čakajú zaujímavé ceny. Ten, kto si neprinesie piknikový kôš s jedlom, nemusí byť smutný. V ponuke budú rôzne gastrozážitky, zaujímavé nápoje či zmrzlina. Využijeme aj vodnú plochu kúpaliska. Viete, čo je to Paddleboard? Toto trendové plavidlo si budete môcť vyskúšať a naučiť sa základné pravidlá používania. Pre tých odvážnejších sme pripravili „race sprint“, takže odporúčame si vziať aj náhradné oblečenie.

Dvaja z dvoch organizátorov podujatia odporúčajú prísť na Trnavský piknik pešo, prípadne na bicykli. Verte, že jedlo na deke v chládku stromov chutí po pohybe najlepšie. Ak máte aj vy na tento priestor kúpaliska krásne spomienky z detstva, no časom ste si už k nemu nenašli cestu, navštívte ho. Upevníte vzťahy, vytvoríte nové a dobre sa zabavíte. Dovidenia na Trnavskom pikniku.

26.4.2017 10:23

Komentárov: 0

 
Chcete vedieť, čo je nové?