Mesto Trnava

Upozorňujeme na uzáveru ulíc Veterná a Saleziánska, ovplyvní aj hromadnú dopravu

Z dôvodu rozsiahlej poruchy kanalizácie bude od piatka 8. decembra 2023 od 20.00 h do 11. decembra do 05.00 h nutná uzávera na kruhovom objazde na uliciach Veterná a Saleziánska. Uzávera ulíc ovplyvní aj autobusové linky číslo 3, 4 a 6.
 
Úplne uzatvorený bude úsek na ulici Veterná od vjazdu k obchodnému centru po kruhový objazd v smere k Saleziánskej ulici. Obchádzková trasa bude smerovaná dočasným dopravným značením okolo obchodného centra.
 
Čiastočne prejazdný bude úsek na ulici Saleziánska a Veterná za obchodným centrom v priamom dotyku s kruhovým objazdom. V danom úseku bude doprava zúžená do jedného jazdného pruhu a bude riadená dočasnou svetelnou signalizáciou. Doprava bude púšťaná striedavo z oboch smerov.
 
Červenou je vyznačená úplná uzávera ulice časti Veterná.
Žltou je vyznačená čiastočná uzávera ulíc Veterná a Saleziánska, kde budú umiestnené semafory, ktoré budú striedavo riadiť dopravu.
 
Uzávera ulíc ovplyvní aj autobusové linky číslo 3, 4 a 6. Od piatka 8.12.2023 od 20.00 h do nedele 10.12.2023 do 23:59 nebudú spomínané autobusové linky obsluhovať zastávku Veterná. Autobusy budú vedené po obchádzkovej trase okolo obchodného centra, kde budú zastavovať na autobusovej zastávke Tesco.
Vzhľadom na zavedené obchádzkové trasy autobusov môže dôjsť k meškaniu.
 
Prosíme o trpezlivosť a pochopenie v tejto zložitej situácii.
 
Dočasná obchádzková trasa autobusových liniek č. 3,4 a 6.
 

7.12.2023 8:31

Komentárov: 0