Mesto Trnava

V stredu na Žartoch bokom budú zabávať ostrieľaní stand-upisti aj nováčik

Trnavská stand-up comedy šou Žarty bokom má pred sebou okrúhle desiate vydanie a na ňom divákov čaká program zostavený z výborných a osvedčených zabávačov, ale aj jedného nováčika. Podujatie sa koná v stredu 27. apríla o 19.00 h v príjemnom a pohodlnom kine Hviezda.
Pozvanie na Žarty bokom prijal tento krát jeden z najlepších stand-upistov slovenskej scény, Tomáš Hudák. Ako novinár si prešiel zahraničným spravodajstvom denníka SME, súkromnou televíziou a v súčasnosti pôsobí jednak ako vedúci vydania hlavných večerných správ RTVS a aj ako jeden z moderátorov zábavnej relácie Od veci_FM. Široký rozhľad prináša aj na pódia stand-upových šou, na ktorých vystupuje už niekoľko rokov.
Bratislavských intelektuálov bude reprezentovať aj akademik Milan Sedliak alias Docent. Jeho vysokoškolská kariéra sa začala formovať v puberte. Dlho totiž chcel byť lesníkom, z čoho vytriezvel hneď, ako mu spolužiačka ozrejmila, že lesníci nie sú vôbec sexi. Treticu cezpoľných uzatvára Heňo Fačkovec, nitriansky mladík študujúci politológiu, ktorý zamladi tiež snil o celkom inej kariére. Ako iných, aj jeho lákali veľké autá, no keďže rád vedie pestrý život, poslal detský sen o šoférovaní mestského autobusu kade ľahšie.
Večerný program Žartov bokom dopĺní trojica trnavských odchovancov. Kým Miroslav ArdonMiloš Bacigál sú už stálicami trnavskej scény, nováčik Andrej Brník si rolu zabávača pred veľkým publikom vyskúša prvýkrát. Ako rozhlasový moderátor a vysokoškolský pedagóg má však všetky predpoklady na úspech.

Lístky na podujatie sú v predaji v pokladni kina Hviezda.

Ďalšie podrobnosti a informácie nájdete na:
www.facebook.com 

Podujatie organizuje občianske združenie Publikum.sk s podporou mediálnych partnerov Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk, Mesto Trnava a časopis Atteliér.

Tlačová správa OZ Publikum

Lokalita

GPS:
N 48.37509297637377 / E 17.588811817335454

26.4.2016 11:48

Komentárov: 0

 
Komentáre
Ak chcete pridať vlastný komentár prihláste sa alebo zaregistrujte

Súvisiaci obsah

Kľúčové slová